“Świetne jedzenie”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Mariano Italiano Pizza
Nr 6 wśród 49 Restauracje (Piaseczno)
Zrecenzowano 7 września 2019

Przypadkiem odkryta restauracja. Jestem bardzo zadowolona. Pyszna pizza, doskonale upieczona. Świetne desery. Miła obsługa i czysto. Ładnie zaaranżowany ogródek. Na pewno tu wrócimy. Polecam.

Dziękujemy, Bagherrrra

Zrecenzowano 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Niepozorne miejsce a Pizza Funghi z podgrzybkami bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła! Fajny ogródek i miła obsługa!
Polecam

Dziękujemy, H7349WYrobertk
Zrecenzowano 30 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Niewielki lokal z sympatyczną atmosferą i bezpretensjonalnym wystrojem. Miła obsługa. Smaczne jedzenie. Tylko dlaczego trzeba czekać na nie trzy kwadranse?

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, bo_enau2017
Zrecenzowano 14 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Niezbyt smaczne bolognese( zadusi sosu i niediorawiony) i średni krem z pomidorów . Okropna kawa . Nie próbowaliśmy pizzy. Ceny wysokie w porównaniu do jakości .

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, 576agac
Zrecenzowano 2 października 2017

Bardzo polecam. Za każdym razem kiedy jesteśmy w okolicy jemy tylko tam. Polecamy ostre pizze i ta z rukolą :) bardzo dobra jest też lemoniada. Sympatyczna obsługa. Zadolowenie 100%

Termin wizyty: czerwiec 2017
1  Dziękujemy, ejksz

Mariano Italiano Pizza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Piaseczno, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Mariano Italiano Pizza? Podziel się wrażeniami!