“Miejsce z pasją”

Cucina Povera Trattoria
Nr 1 wśród 49 Restauracje (Piaseczno)
Opis: Cucina Povera w dosłownym tłumaczeniu znaczy „biedną kuchnię” , a wywodzi się z trudnych, powojennych czasów we Włoszech. Głównie na terenach wiejskich, gotowano to, co Ziemia dała. W dzisiejszych czasach Cucina Povera jest synonimem kuchni tradycyjnej, zdrowej, obfitującej w warzywa i owoce oraz produkty bogate w węglowodany. To kuchnia przede wszystkim zdrowa i smaczna. Oparta o cykl biologiczny produktów i człowieka. Dostosowana do każdej pory roku, jej temperatury i klimatu. Jaka jest Cucina Povera w Zalesiu? Jest miejscem, gdzie stosowana jest zasada „biednej kuchni” z połączeniem pasji do gotowania i wszystkiego co włoskie. Naszym celem jest zabranie każdego w kulinarną podróż i próba ukazania gościom prawdziwych i niezapomnianych włoskich smaków.
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Warto jechać prawie godzinę, aby spróbować co tym razem wymyślił Damian. Kuchnia bez zadęcia, za to rewelacyjne produkty i mistrzowsko przygotowane. Atmosfera rodzinna. A dzieci mają swój plac zabaw. Szumiące drzewa tylko wzmagają odczucie relaksu.
Podziwiam pasję właścicieli, szanuję za to, iż to nie jest tylko biznes. Czekam na efekty kolejnego włoskiego urlopu, z pewnością przywiozą smaczne ciekawostki

Dziękujemy, Mazurka76

Zrecenzowano 6 września 2019

6 września Przed godziną 21 poinformowano nas, że zostało pół godziny do zamknięcia...w zasadzie wygnano nas u progu. Trudno zatem oceniać więcej skoro nie dano nam szansy wejść do środka i z pewnością nigdy tego nie sprawdzimy!!!!

1  Dziękujemy, QPawlak
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejny raz sprawdza się, że ludzie z pasją tworzą najlepsze miejsca. W Cucinie w każdym calu widać serce i pasję z jakimi jest tworzona. Jak widać nie trzeba mieć lokalu w centrum żeby osiągnąć ogromny sukces :)
Polecam!

Dziękujemy, Magdalena B
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Błogość, nadal unoszę się 2 m nad ziemią, cudowne gnocchi, polenta, zupka pomidorowa, pizza, winko, wszystko, wszystko przepyszne świeże, nic tylko wracać do chłopaków.

1  Dziękujemy, monikad497
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Uwielbiamy kuchnię włoską, sami bardzo dużo gotujemy i byliśmy pod ogromnym wrażeniem. Miejsce bardzo niepozorne skrywa za sobą wspaniałą kuchnie! Już przystawki nas zachwyciły! Zapiekana mozarella była przepyszna, podobnie jak Bruschetty. Gniocchi było genialne. Pizza również bardzo dobra. Wino doskonale dobrane. A obsługa (jak dobrze pamietam pan Paweł) genialny! Trafiliśmy przypadkiem na trasie rowerowej, ale będziemy wracać. Oj tak!

Dziękujemy, anastazja007

Cucina Povera Trattoria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Piaseczno, Mazowieckie
Czersk, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Cucina Povera Trattoria? Podziel się wrażeniami!