“Świetne sushi”
Tatami Sushi — recenzja

Tatami Sushi
Nr 26 wśród 49 Restauracje (Piaseczno)
Kuchnie: Sushi
Zrecenzowano 8 września 2019

Bardzo dobre sushi. Świeże, smaczne. Sam lokal nie jest szczytem elegancji, ale przecież nie o lokal chodzi. Polecam smakoszom sushi.

Dziękujemy, 73Marco

Zrecenzowano 15 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Dostawa po dwóch godzinach niekompletn. Po interwencji ponad godzina, brak informacji. NIE POLECAM.jsjdiejejwosbehej

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, lubijesc
Zrecenzowano 6 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

5 listopada zjedliśmy smacznie
Rachunek był 128 zł
Place karta i zostawiam napiwek 20 zł.
Po 2 tygodniach wzywa mnie księgowa i pokazuje rachunek na 128 zł i MC kwit z karty na 158 zł.
Byłem 2 razy aby zwrócili, bo może zaszła pomyłka. Za każdym razem odmowa " nie ma szefa".
Po miesiącu poszedłem do Banku z reklamacją.
Uważać co ci ściągną z karty!

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, WallyKay
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Daniel F, Właściciel, Tatami SushiOdpowiedź udzielona 7 grudnia 2017

Faktycznie powstało małe zamieszanie... Proszę o pilny kontakt w celu wyjaśnienia. Może Pan zadzwonić do lokalu 504 040 050.
Pozdrawiam.

Zrecenzowano 22 września 2017 z urządzeń przenośnych

Wiele lat unikałam jedzenia sushi. Próbowałam w kilku miejscach, często ryby smakowały mułem i w efekcie końcowym nic mi nie smakowało. Dopóki nie spróbowałam sushi w Tatami! To prawdziwa petarda, jednak wysokiej jakości składniki oraz ich świeżość to podstawa, a w Tatami Sushi naprawdę potrafią to wykorzystać i stworzyć na talerzu poezję. Polecam!

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Śnieżyna K
Zrecenzowano 14 września 2017

Niepozorne miejsce w niepozornym mieście ale po wejściu do Tatami Shushi zapominamy o tym co na zewnątrz. Miłą atmosferę i fajne wnętrza może stworzyć każdy ale do stworzenia doskonałego sushi i innych genialnych potraw potrzeba artysty. Tacy pracują w tej restauracji. Wszystko świeże i pyszne ale zanim spróbujemy, jemy oczami bo potrawy wyglądają tak jak smakują. Miejsce zdecydowanie godne polecenia. RK

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, RobertK3440

Tatami Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Piaseczno, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Tatami Sushi? Podziel się wrażeniami!