Piaseczno

“w sam raz na niedzielny obiad.”
Restauracja Gaumarjos — recenzja

Restauracja Gaumarjos
Nr 3 wśród 49 Restauracje (Piaseczno)
Zrecenzowano 8 września 2019

Słyszałem bardzo dużo dobrych opinii o tej restauracji, więc przyszedł czas na sprawdzenie. Przede wszystkim trzeba rezerwować stolik. To dobry znak. W samej restauracji trochę ciasno a wnętrze klaustrofobiczne. Podobnie mało miejsca na tarasie. Dużo ludzi i obsługa śmiiiga niczym Światłowód w Orange i czasem trzeba nie byle refleksu aby złapać kelnera. No i wreszcie jedzenie. Nie trzeba zbyt długo czekać pomimo zajętych wszystkich stolików. Jest smacznie. Zamówiliśmy Kupdari, Pielmieni i Neknebi. Nie znam oryginalnego gruzińskiego jedzenia a to było smaczne. Ogólnie restauracja dobra. W sam raz na niedzielny obiad.

Dziękujemy, 73Marco

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Bywam tam często - jedzenie po prostu pyszne, obsługa wciąż ta sama, przemiła. Naprawdę warto się tam wybrać, aby zasmakować prawdziwego gruzińskiego jedzenia - pychota! Polecam.

Dziękujemy, Ania3198
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Nie da się tego opisać słowami. Trzeba odwiedzić, zjeść, wypić i poznać właścicieli.
Inny Kraj po środku Piaseczna. Serdecznie polecam i z pewnością zawitam jeszcze raz. Pozdrawiam i do zobaczenia.

1  Dziękujemy, Gerwaziatko
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Wczoraj z żoną poszliśmy na obiad do Gaumarjos w Piasecznie.
Znamy i lubimu Gaumarjos z Ursynowa.
Niestety wizyta w Piasecznie nie była udana. Najpierw pan kelner zapomniał o chinkali zamówionym przez moją żonę, potem bardzo skutecznie unikał naszego wzroku. Po kilku interwencjach po 50 minutach od złożenia pierwszego zamówienia chinkali dotarło. W miedzyczasie ja już dawno zdąrzyłem zjeść moją sałatkę.
Przykre, że trzeba się było kilka razy dopraszać.
Jedzenie smaczne, miejsce sympatyczne, ale kiedy po prośbie, że chcę już zapłacić 10 minut czekałem na podejście kelnera z terminalem płatniczym, miałem ochotę po prostu wstać i wyjść. Zapłaciłem przy barze, otrzymałem 10% upustu, ale zwyczajnie było mi przykro, że cały mój pobyt tak wyglądał.
Chyba nie zajrzę ponowienie. Rozumiem, że wczoraj było wielu klientów i niewiele obsługi, ale przykre wrażenie zostanie.

1  Dziękujemy, Jan P
Zrecenzowano 23 lipca 2019

Znalazłem się tu dość przypadkowo .Nieduży lokal z niezłym , ale nie przeładowanym wystrojem .Przy upalnej pogodzie świetne są miejsca na zewnątrz . Obsługa sprawna , ale czas oczekiwania na comberki jagnięce z grilla był trochę przydługi .Kelner uprzedził że trzeba będzie czekać trochę dłużej .więc może niepotrzebnie się czepiam . Zamówiłem więc na początek roladki paprykowe z pastą orzechową [ też z grilla]. Były mniejsze niż mini [ale smaczne ]. Może tu wszystko jest mini bo kiedy po długim oczekiwaniu pojawiły się comberki doliczyłem się 4 sztuk i to jakby okrojonych. Przy każdej kostce mięsa było na prawdę niewiele .A cena porcji 56 złotych .? Niezły jest wybór gruzińskich win więc ogólnie srednio to widzę i tak też oceniam .

Dziękujemy, Sławomir D

Restauracja Gaumarjos — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Piaseczno, Mazowieckie

Piaseczno, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Restauracja Gaumarjos? Podziel się wrażeniami!