“W miarę dobra pizza”
Pizzeria Słoneczniki — recenzja

Pizzeria Słoneczniki
Nr 17 wśród 49 Restauracje (Piaseczno)
Kuchnie: Pizza

Atmosfera lokalu średnia, lokalizacja nieciekawa, pizza całkiem dobra ( fajne cienkie ciasto, dobry sos). Ceny umiarkowane.

Dziękujemy, orange73

Zrecenzowano 22 marca 2019

Polecam wszystkim. Na miejscu, na wynos , na telefon.
Tania. Ciasto jakie lubię, kruche , dość cienkie. Mniam, mniam...

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, iwona b
Zrecenzowano 9 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa bardzo kiepska:długo czekaliśmy na złożenie zamówienia, Panie usiadły przy stoliku obok nas, jadły sobie pizzę, czytały książkę i niestety nie można swobodnie porozmawiać. Na zapleczu krzyki ukraińskich pracowników. Makarony smaczne niestety brak muzyki i swobody rozmowy oceniam bardzo negatywnie. Już więcej nie pójdziemy tam. Klient z dzieckiem zamówił 1 pizzę i otrzymał ją w miarę szybko niestety jak zamówił drugą to Pani czytająca książkę była oburzona, że musi przerwać bo przecież już dostał jedną-żenująca sytuacja. Właściciel bardziej powinien się zainteresować co dzieje się w firmie.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Beata K
Zrecenzowano 23 września 2018

Drogo , mało do jedzenia , obsługa na kiepskim poziomie ! Dodatki do pizzy nie zawsze najświeższe , higiena pracowników na kiepskim poziomie ! Może woda w Piasecznie jest za droga ? Byłem w czerwcu 2016 , ale brak tej opcji w kalendarzu !

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, Tomasz K
Zrecenzowano 24 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Średnie miejsce że średnia obsługą i średnia ceną.
Jak na Piaseczno średnio...
Pizza duża ale jakość raczej małomiasteczkowe.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, hankiewi

Pizzeria Słoneczniki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Piaseczno, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Słoneczniki? Podziel się wrażeniami!