Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jesz i pijesz ile chcesz i to wszystko za free w rocznicowa kolacje. Taki prezent dostajesz od Oycowizny, gdy wyprawiasz u nich wesele. Jak zwykle dużo i pysznie. A wesele było cudne, dopieszczone a goście mega zadowoleni.

Dziękujemy, alalala87
Zrecenzowano: 10 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciekawa propozycja noclegowa. Kilkanascie apartamentów urządzonych w stylu wiejskiej chaty. Meble drewniane, pokoje bardzo duże. Bardzo czysto. Ciekawe miejsce dla odmiany od nowoczesnych hoteli. Polecam

Termin pobytu: marzec 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Mirek B
Zrecenzowano: 9 września 2017 z urządzeń przenośnych

Restauracja w której dobrze się będą czuli wielbiciele polskiej kuchni, choć i seafood też można zamówić. Duży lokal o wiejskim wystroju w stylu karczmy. Rzecz gustu - mnie się podoba. Bywam tu czasami i za każdym razem widzę nowe twarze pracowników. Z jakość obsługi różnie bywało.

Termin pobytu: wrzesień 2017
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Tomasz K
Zrecenzowano: 3 września 2017 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy z rodziną na obiad. Klimat miejsca jest bardzo swoiski, ale jednocześnie na wysokim poziomie. Miejsca dla gości nie brak, można usiąść tak, aby czuć się komfortowo. Obsługa bardzo sprawna, miła. Zamówiliśmy dłubankę dla 4 osób. Jedzenie przepyszne. Porcje tak ogromne że wzieliśmy resztę na wynos. Bardzo tradycyjne, ale wszystkim nam smakowało. Przed obiadem chleb ze smalcem i ogórkiem. Do rachunku po kieliszku nalewki. Z czystym sumieniem polecam to miejsce.

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, slonce_moje
Zrecenzowano: 21 marca 2017 z urządzeń przenośnych

W Oycowiznie bywam regularnie od dluzszego czasu wiec mam bardzo dobrze wyrobiona opinie na temat tego miejsca. Dania tradycyjnej kuchni polskiej sa wyborne ale nie polecam "eksperymentow" typu sałatki. Niestety goscie, ktorzy trafia tu w weekend moga czuc sie rozczarowani, gdyz wtedy odbywaja sie liczne wesela, chrzciny itd i jakosc spada wtedy tak drastycznie, ze zdarza sie iz czuc, ze dania sa odgrzewane zamiast robione na swiezo, bywaja ledwo cieple itd. Niestety nawet smak tego samego dania zamowionego w tzw tygodniu moze znaczaco roznic sie od tego samego w wersji weekendowej. Plusem jest duzy ogrod, gdzie latem pasa sie kozy, kury, skacza kroliki, plac zabaw dla dzieci.

Termin pobytu: marzec 2017
1  Dziękujemy, Paulina K