w miare ok

Zrecenzowano: 4 lipca 2019
komosotron
Fajne miejsce, potrzebuje dopracowania

Myślę, że jest to miejsce z potencjałem, ale potrzebuje trochę dopracowania. Jak najbardziej... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2018
Paulina_Z_WL
Włocławek, Polska

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce do aktywnego spędzenia czasu z rodziną. Obsługa obiektu bardzo miła a atrakcje ciekawe i kolorowe. Polecam

Dziękujemy, damianmR7074FV
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Cała atrakcja jest utrzymana we względnie dobrym stanie. Jest czysto i wielkie krzesła i grzyby są względnie ok. Na plus na pewno można policzyć oddane do zabawy drewniane zabawki edujacyjne. Niestety cena za bilet wstępu powala. Atrakcji jest na najwyżej godzinę zwiedzania.
Megalandii że względu na cenę wejscia dałbym 2 gwiazdki, ale dostają + za darmowe wielkie dmuchańce i wielkiego + za świetny wystep Bartosza Lewandowskiego, na który akurat trafiliśmy.

Dziękujemy, 728tomaszd
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem mega rozczarowany. Oglądając reklamy w Ustce spodziewałem się wielkiego parki zabaw, a nie przypadkowo rozrzuconych przedmiotów w środku lasu. Pomysł może i dobry, ale reszta ... szkoda słów. Rozrzucone zabawki w środku lasu, większość przestrzeni niezagospodarowana, trawa po kolana. Miejscami fragmenty drewnianej ścieżki, które nagle się urywają. Trochę klocków, pare ton piasku z plazy i stracony czas. Taka rozrywka może spodobać się 2 latkom , tak jak cokolwiek kolorowego. Jestem zażenowany ze coś takiego jest reklamowane jako super atrakcja, za darmo bym nie wrócił

Dziękujemy, kubasadlowski
Zrecenzowano: 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Tak jak w tytule, MegaLandia okazała się być MegaRozczarowaniem. Po pierwsze ceny, całkowicie nie adekwatne do proponowanej "rozrywki". Nie zapłaciłbym więcej niż 5 złotych, a tu trzeba było uszczuplić portwel o 22 złote za bilet normalny. Po drugie, stan udostępnionych gier, minigolf i dmuchańce wskazują na to że mają już za sobą lata świetności. Po trzecie, sam pomysł opowiadanej historii do nas nie dotarł i te na siłę nie wiadomo dlaczego wciśniete plansze o optycznych iluzjach. Ja osobiście nie odwiedził bym tego miejsca drugi raz, ale niech każdy sam się przekona na własnej skórze czy warto.

3  Dziękujemy, lukaszkowalczyk
Zrecenzowano: 4 lipca 2019

w miare ok, do przejścia w 1,5-2h max. dośc zadbane nie mniej wymaga na bank podrasowania, brakuje np. jakikolwiek parasoli, czy osłony od słońca w miejscu dmuchawców. elementy tak nagrzane że dzieci nie miały ochoty wchodzić. w lesie strasznie dużo komarów, mżna by spryskać jakimiś środkami żeby to ograniczyć. ogólnie, jak nie ma co robić zdziećmi to można tam wpaść. na plus, można płącić kartą i miłą obsłiga ;)

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, komosotron