Czaple Wielkie

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019
uliko201
Czajowice, Polska
Świetne

Super miejsce. W szczególności że nie często się zdarza aby motyle siadały na ręce czy ubraniach w... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019
Viking_Tychy
Tychy, Polska

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Nie trzeba się znać na motylach by docenić to miejsce. Właściciel jest w stanie zarazić swoją pasją chyba każdego. Dostosowuje język do odbiorcy. Miejsce to zapadło mi w pamięć i polecam je każdemu, nie tylko rodzinom z dziećmi.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, uliko201
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Radek_Br, Właściciel, Motylarnia w Czaplach WielkichOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy!

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce.
W szczególności że nie często się zdarza aby motyle siadały na ręce czy ubraniach w szczególności tak DUŻE
Piękne miejsce gorąco polecam

1  Dziękujemy, Viking_Tychy
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Radek_Br, Właściciel, Motylarnia w Czaplach WielkichOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy i zapraszamy!

Zrecenzowano: 22 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce prowadzone przez profesjonalistów. Polecam dla dzieci mogą tu zaobserwować rozwój motyla na każdym etapie jego życia.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
2  Dziękujemy, Karolina G

Pięknie dziękujemy:)

Zrecenzowano: 20 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam gorąco. Motyle przepiękne.kontakt z naturą. Właściciele wspaniali posiadający ogromną wiedzę połączoną z pasją.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
1  Dziękujemy, AgataStanislawM

Bardzo dziękujemy :)

Zrecenzowano: 18 lipca 2018

Raz byłam w Motylarni przy okazji wycieczki zorganizowanej dla osób starszych z domu pomocy społecznej. Osoby, które na co dzień nie uśmiechają się, miały tu radosne twarze, zachwycały się kolorami i tym, że motyle mogą być tak spokojne.
Drugi raz - z rodziną. Dzieci widziały skrzydła, jaja motyli pod mikroskopem, żarłoczne gąsienice, wszystkie stadia rozwoju motyla - na żywo, mając bezpośredni kontakt z nimi!!! Pojechaliśmy z Miechowa rowerami, zaliczając w ten sposób i porcję ruchu.
Polecam bardzo gorąco. Pani Alicja i pan Radek opowiadają z pasją i odpowiadają na wszystkie pytania.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2017
1  Dziękujemy, Ioana_Kubic