Pisz
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2018

To był nasz kolejny wypad na Mazury z nocowaniem w Zajeździe Wiejskim i jak zwykle bardzo udany. Te pokoje, w których nocowaliśmy, były czyściutkie, schludne, wszystko zadbane i dopracowane w szczegółach. Cudnie wykrochmalona pościel (szeleszcząca, co pamiętam z domu mojej babci). Łazienka wygodna,kabina prysznicowa przestronna. Przy tym niedrogo.
Trafiliśmy na okres, kiedy był prowadzony remont kuchni, nie można było dostać śniadania, o czym zostaliśmy uprzedzeni. Jednak gospodyni zadbała, by czekał na nas w pokoju czajnik, kubki, kawa, herbata, cukier. Znalazły się też talerze i sztućce.

Termin pobytu: kwiecień 2018
Dziękujemy, Aga K
Zrecenzowano: 16 czerwca 2018

Jakiś czas temu zajechaliśmy tam na rybę... Mazury - świeże ryby.... Zapytaliśmy kelnera o smażoną sielawę i z dziwna mina stwierdził ze raczej jest. Zamówiliśmy "smażona" sielawę i dostaliśmy odsmażaną sielawę wędzoną... była okropna... tak się nie robi... albo wędzona albo smażona... dwa tygodnie później zajechaliśmy do smażalni w Mikołajkach i tam to było to, bez porównania....
Nie polecam Restauracji w Zajazdzie w Szczechach Wielkich....

Termin pobytu: czerwiec 2018
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, pam282018
Zrecenzowano: 3 stycznia 2018

na plus na pewno restauracja, która jest na terenie obiektu (co do jakości nie mogę się wypowiedzieć ponieważ nie korzystaliśmy, ale widać cieszyła się sporym zainteresowaniem) :)
co do samego noclegu, pokoje czyste, co do obsługi ciężko się wypowiedzieć, bo mieliśmy do czynienia tylko w takcie zameldowania i wymeldowania. Według mnie dużym minusem jest brak czajnika w pokoju lub jakiegoś pomieszczenia kuchennego (domyślam się, że wynika to z racji istniejącej restauracji)

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, aaanulaaa
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

W tym roku byliśmy dwa razy w tej restauracji ale jedzenie pogorszyło sie bardzo i obsługa tez. Nie ma kartaczy i kelnerki zapominały przynieść wszystkie składniki dania. Słabo. Szkoda było to fajne miejsce gdzie zjeść babkę ziemniaczana i kartacze.

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, nicolassebItaly
Zrecenzowano: 1 maja 2017

Już od wejścia do Zajazdu czuć niesamowity wiejski klimat Mazur. Miejsce urządzone jest wspaniale.

Jedzenie jest PRZEPYSZNE. Najlepsze pierogi, jakie jadłam. Szeroki wybór dań regionalnych, widać, że na nie położony jest nacisk i czuć to w smaku potraw, który jest niepowtarzalny. Odwiedzam to miejsce, za każdym razem, kiedy przyjeżdżam na Mazury na urlop. Ceny może i są wysokie, ale za takie ogromne porcje warto zapłacić, a w razie czego przemiła Pani Eli wszystko zapakuje i można zjeść na kolację albo następnego dnia.

Pokoje są bardzo schludnie urządzone, a lokalizacja jest bardzo super - świetny dojazd do Pisza i do pobliskich jezior.

Dziękujemy, Anna P