Zrecenzowano: 21 lipca 2019

Ośrodek położony w pięknym miejscu; nad samym jeziorem, co jest główną jego zaletą. Niestety oferowane ceny za apartamenty kompletnie nie korespondują z poziomem obsługi. Tuż za płotem apartamentów, za które cena wynosi 100 zł/os. za dobę znajduje się plac budowy, na którym od wczesnych godzin porannych pracują robotnicy z ciężkim sprzętem, takim jak agregat prądotwórczy, młoty pneumatyczne (tak, tak, młoty rozbiórkowe przy budowie!), itd. Zwrócenie uwagi Pani w biurze niczego nie zmienia. Chciałoby się spędzić urlop na Mazurach w ciszy i spokoju, a tutaj jest tak, jakbyś mieszkał na budowie.
Śniadania bardzo mizerne; głównie wędlina i żółte sery z Biedronki. Niekiedy brak masła, które zastępowane jest margaryną. Pasty jajecznej najwięcej 12 porcji na około 50 osób tutaj się stołujących. Crossanty też w mocno ograniczonej ilości - tylko dla wybrańców. Natomiast jajecznica i parówki do oporu. Ewidentnie widać, że na śniadaniu właściciel chce zaoszczędzić. Obiady w restauracji drogie, ale lepsze niż śniadania; smaczny rosół, kartacze, schabowy i smażony sandacz. Pomidorowa okropna pomimo tego, że w jej opisie jest "jak za dawnych lat".
No i sprawa najbardziej oburzająca; teren nie jest chroniony i dlatego można spodziewać się kradzieży sprzętu. Naszym znajomym, z którymi byliśmy na wspólnym wyjeździe, ukradziono w nocy 2 rowery sprzed domku. Obsługa i policja jest bezradna, ponieważ nie cały ośrodek jest pod dozorem kamer i miejscowi złodzieje dokładnie wiedzą gdzie na tym terenie można kraść, a gdzie nie.

Ogólnie za te pieniądze szczerze z żoną odradzamy pobyt tutaj. Nie oczekiwaliśmy zbyt wiele, ale jesteśmy mocno rozczarowani.

Wskazówka dotycząca pokoi: Radzimy omijać z daleka apartamenty, które są najbliżej trwającej budowy. Normalne domki trzeba brać z wejściem od strony jeziora.
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Tomasz R
Zrecenzowano: 28 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce, idealne na wypoczynek z dziećmi. Plaża i dostęp do jeziora. Duży teren pełen leżaków, hamakow i innych bujawek. My nocowalismy w domku z pokojami, których taras wychodzi na jeziorko. Pokoje z klimatyzacją, która okazała się ratunkiem, bo temp mieliśmy ok 30°. Tarasik idealny na chillout z piwkiem lub lampka wina. Na miejscu restauracja z niezłym jedzeniem i grillem. Polecamy żeberka, uwaga wielka porcja. Minusy to niestety słabe i mało urozmaicone śniadania no i niestety łazienka maleńka jak dla krasnoludków.
Wrażenie ogólne bardzo ok.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, U8274BAannab
Zrecenzowano: 18 września 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam zajazd przylasek, atmosfera bardzo luźna. Można wypocząć w ciszy i spokoju. Minusem jest zbyt drogie jedzenie w restauracji które nie jest w żaden sposób nadzwyczajne. Na plus brak tłumów które można spotkać a innych częściach Mazur.

Termin pobytu: sierpień 2017
1  Dziękujemy, _ukaszb757
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2017

Super miejsce! Luksusowo wyposażone domki z tarasami z pięknym widokiem na jezioro. Antresola na dodatkowe dwie osoby raczej tylko dla dzieci. Dużo fajnych pomysłów do posiedzenia albo do pobujania się. Bardzo przyjaźni gospodarze i przemiła atmosfera. Dogodnością jest restauracja na miejscu. Pyszne śniadania! Minus to pole namiotowe i ciągłe parady ich lokatorów metr od tarasu.

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, 103jzs
Zrecenzowano: 1 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Niby domek, a okazuje się , że pół domku. Niby dużo prywatności - a wszystko słychać i jest jedno wejście z sąsiadem. Niby na 4 osoby, ale żyć w czwórkę na tak małej przestrzeni się nie da :( Załączam zdjęcia tzw. piętra z dwoma łóżkami - nie ma opcji, żeby dorosły tam się zmieścił. Niby wszystko nowe i gustownie urządzone , a brodzik cieknie tak, ze zalewa całą łazienkę , a zlew sam odsuwa się od ściany . W łazience już pachnie grzybem. Niby jest na miejscu mazurska restauracja, ale nie zjedliśmy tego co zamówiliśmy. Uciekliśmy najeść się w Piszu. I żałuje , że się tam nie zatrzymaliśmy bo za tą cenę jakość byłaby dużo wyższa. Plus za internet. I za piękny widok z okna.

Termin pobytu: czerwiec 2017
4  Dziękujemy, JoannaTomasz