Zrecenzowano: 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Tym razem tygodniowy obóz tenisowy- czerwiec 2019.
Hotel i miejsce nic nie straciło od roku2011 kiedy tu byłem ostatnio: jest czysto, schludnie. Bliskość wody, cisza, las to duży atut . W Jabloni spedzasz czas aktywnie tenis/pływanie/rowery lub pasywnie plazing/książka/drinki.
Personel:(na każdym poziomie) pozytywny, życzliwy . Jedzenie :WYSOKA KLASA - różnorodne, smaczne, pachnące świeże.
Trenerzy tenisowi: pozytywna energia, bezlitośni na rozgrzewkach
;-)
Uznania dla organizatorów obozu tenisowego.

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, 2017Szakal
Zrecenzowano: 29 czerwca 2019

Jestem zachwycona urokiem tego miejsca Teren jest ogromny, bardzo zróżnicowany od plaży, po miejsce na ognisko, grill, plac zabaw, ogródek warzywny, alejki nad rzeką po świetnie przygotowane korty tenisowe. Ponadto można wypożyczyć rowery oraz różnego rodzaju sprzęt wodny.
Obsługa szalenie miła, uczynna i bardzo pomocna.
Jedzenie rewelacyjne!!! Przy każdym posiłku duży wybór dań zarówno mięsnych jak i wegetariańskich. Każdy znajdzie coś pysznego dla siebie.
Domki i jak i pokoje w hotelu są czyste i schludnie urządzone.
To był mój pierwszy tygodniowy pobyt i wiem, że jeszcze tu wrócę

Dziękujemy, GosiaMadej
Zrecenzowano: 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Oceniam tylko restaurację bo sugerując się dobrymi opiniami postanowiliśmy tam zawitać w drodze do Mikolajek. Lokal na pierwszy rzut wydaje się być ok, dość dużo ludzi, wygląda to obiecująco, sprawia wrażenie premium chociaż ceny są normalne. Natomiast kuchnia zdecydowanie poziom poniżej przeciętnego - przesolona zupa rybna, pierożki z dziczyzny mocno wysuszone wręcz suche praktycznie zero masła, tagliatelle podobnie bez wyrazu. Obsługa się stara, ale panuje chaos, kelnerzy nie komunikuja ze sobą, chyba nie ma podziału na sekcje i co chwilę ktoś podchodzi z pytaniem o zamówienie, wygląda to mało profesjonalne, przerysowana wręcz karykaturalna forma. Napoje zaserwowane zgodnie ze sztuką. Bardzo zawiodłem się na tym miejscu, nie polecam.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, 872_ukaszk
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam wszystkim, ktorzy lubia pyszne jedzenie, spokojna atmosfere, obcowanie z przyroda.
Miejsce idealne na joge, sporty, dla rodzin z dziecmi i zwierzakami :)
Kameralna atmosfera, swietna obsluga w otoczeniu lasow i niezabudowanej linii brzegowej jeziora.
Dla mnie jeden z cudow natury, gdy czlowiek potrzebuje pobyc sam ze soba nawet w obecnosci dzieci :)

Idealne miejsce na konferencje. Sprawdzilam.

Serdecznie polecam o kazdej porze roku

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, 865agnieszkat
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2018

To miejsce wyjątkowe, magiczne, piękne. Miejsce, którym czas się zatrzymuje, a personel hotelowy spełnia wszystkie nasze życzenia, Jabłoń to miejsce, w którym odpoczniemy, zrelaksujemy się, a nasze zmysły będą pobudzone. Wysmienieta kuchnia, piękne wnętrza, niesamowite widoki, wprost do zakochania. To miejsce, gdzie się powraca.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, SylwiaB502