Tripadvisor
Pisz
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

Około miesiąc temu spędziliśmy tam bardzo miły weekend. Wszystko czyste, przemiła obsługa, smaczne śniadania. Ogółem dania z karty przepyszne (zupa botwinkowa i pierogi z mięsem kaczki miażdżą).

Cały dworek urządzony z gustem i ze smakiem. Dodatkowo jacuzzi (rezerwowane na godziny, jak dla mnie super sprawa), żona z zabiegów w Spa zadowolona. Mnie urzekł ogród. Przepiękne drzewa i krzewy. Myślę, że tam jeszcze wrócimy.
Pozdrawiam przemiłego Pana z recepcji.

Dziękujemy, Łuksio Ł
Zrecenzowano: 7 października 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce i na weekendowy obiad i na relaks w SPA, i na nocleg, gdzie w okolicy nie ma nic podobnego. Czysto, miło i komfortowo. Bardzo pomocna obsługa oraz ciekawe wnętrza... proponują wycieczki interesujące wycieczki oraz odpoczynek w parku dworskim...

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, expat72
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2018

Pięknie wyremontowany dworek z cudownym starym parkiem. Całość bardzo zadbana. Każdy pokój ma inną tapetę w kwiaty. Miejsce dla tych którzy chcą odpocząć przy książce, wyspać się i zrelaksować. Można skorzystać z masaży i zabiegów na ciało. Restauracja w Dworku pozwala uniknąć potrzeby wyjeżdżania do pobliskiego Piszu. W restauracji spoko wybór win i pyszna kaczka! Fajny mały basen, dużo leżaków i innych miejsc, by się ukryć w parku.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokój z widokiem na park.
Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, GastroGrzesz
Zrecenzowano: 4 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Urzekło nas to miejsce, nie tylko pięknym wnętrzem i wyśmienitą kuchnią, ale też ogrodem, gdzie mieliśmy okazję odpocząć i zresetować się skutecznie, podczas gdy dzieciaki bawiły się nieopodal.
Pyszne sałatki, jagnięcina i desery zachęciły nas, żeby następnego dnia znów przyjechać na obiad.
I było warto. Na pewno jeszcze wrócimy

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, mlipiec
Zrecenzowano: 4 października 2017 z urządzeń przenośnych

Jestem w tym miejscu już porażka drugi i nadal mnie zaskakuje ten spokój który mega relaksuje. Nie jest to miejsce dla ludzi którzy szukają zgiełku itd. Super obsługa, rewelacyjna kuchnia , tykanie zegara po prostu miejsce gdzie można zaznać pełnego relaksu. Następnym razem przyjadę wcześniej aby skorzystać ze SPA.
Miejsce dla tych co chcą być poza zasięgiem, działa tylko wifi brak GSM :)
No i królewskie śniadanko w cenie

Termin pobytu: październik 2017
Typ podróży: Podróż służbowa