Zrecenzowano: 12 sierpnia 2018

Pięknie wyremontowany dworek z cudownym starym parkiem. Całość bardzo zadbana. Każdy pokój ma inną tapetę w kwiaty. Miejsce dla tych którzy chcą odpocząć przy książce, wyspać się i zrelaksować. Można skorzystać z masaży i zabiegów na ciało. Restauracja w Dworku pozwala uniknąć potrzeby wyjeżdżania do pobliskiego Piszu. W restauracji spoko wybór win i pyszna kaczka! Fajny mały basen, dużo leżaków i innych miejsc, by się ukryć w parku.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokój z widokiem na park.
Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, GastroGrzesz
Zrecenzowano: 4 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Urzekło nas to miejsce, nie tylko pięknym wnętrzem i wyśmienitą kuchnią, ale też ogrodem, gdzie mieliśmy okazję odpocząć i zresetować się skutecznie, podczas gdy dzieciaki bawiły się nieopodal.
Pyszne sałatki, jagnięcina i desery zachęciły nas, żeby następnego dnia znów przyjechać na obiad.
I było warto. Na pewno jeszcze wrócimy

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, mlipiec
Zrecenzowano: 4 października 2017 z urządzeń przenośnych

Jestem w tym miejscu już porażka drugi i nadal mnie zaskakuje ten spokój który mega relaksuje. Nie jest to miejsce dla ludzi którzy szukają zgiełku itd. Super obsługa, rewelacyjna kuchnia , tykanie zegara po prostu miejsce gdzie można zaznać pełnego relaksu. Następnym razem przyjadę wcześniej aby skorzystać ze SPA.
Miejsce dla tych co chcą być poza zasięgiem, działa tylko wifi brak GSM :)
No i królewskie śniadanko w cenie

Termin pobytu: październik 2017
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, wojtekm430
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy przypadkiem na to miejsce- bardzo czyste i zadbane.piękne widoki,ceny za danie -30-40 zł warte polecenia - typowe polskie smaki.porcje są w sam raz,sympatyczna obsługa.placki z cukinii to prawdziwe mistrzostwo

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, Lukas198333
Zrecenzowano: 8 maja 2017

Miejsce przecudowne, standard bardzo wysoki. Spędziliśmy z mężem cudowny romantyczny weekend, gdzie w pakiecie mieliśmy dwa śniadanie, dwie kolacje i seans w spa. Jedzenie przepyszne, obsługa bardzo miła, pomocna. Trafiliśmy na piękną pogodę, przez co mogliśmy zwiedzić okolice, a wieczorem po kolacji spędziliśmy miło czas na tarasie. Miłym zaskoczeniem był prezent w postaci vouchera do wykorzystania w tym, jak i w innym hotelu z towarzystwa Heritage Hotels Poland. Jesteśmy pewni, że z niego skorzystamy, ale z cała pewnością wrócimy do Dworu Kaliszki.

Termin pobytu: maj 2017
2  Dziękujemy, Agnes L