Tripadvisor
Zrecenzowano: 4 października 2017 z urządzeń przenośnych

Jestem w tym miejscu już porażka drugi i nadal mnie zaskakuje ten spokój który mega relaksuje. Nie jest to miejsce dla ludzi którzy szukają zgiełku itd. Super obsługa, rewelacyjna kuchnia , tykanie zegara po prostu miejsce gdzie można zaznać pełnego relaksu. Następnym razem przyjadę wcześniej aby skorzystać ze SPA.
Miejsce dla tych co chcą być poza zasięgiem, działa tylko wifi brak GSM :)
No i królewskie śniadanko w cenie

Termin pobytu: październik 2017
Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, wojtekm430
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy przypadkiem na to miejsce- bardzo czyste i zadbane.piękne widoki,ceny za danie -30-40 zł warte polecenia - typowe polskie smaki.porcje są w sam raz,sympatyczna obsługa.placki z cukinii to prawdziwe mistrzostwo

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, Lukas198333
Zrecenzowano: 8 maja 2017

Miejsce przecudowne, standard bardzo wysoki. Spędziliśmy z mężem cudowny romantyczny weekend, gdzie w pakiecie mieliśmy dwa śniadanie, dwie kolacje i seans w spa. Jedzenie przepyszne, obsługa bardzo miła, pomocna. Trafiliśmy na piękną pogodę, przez co mogliśmy zwiedzić okolice, a wieczorem po kolacji spędziliśmy miło czas na tarasie. Miłym zaskoczeniem był prezent w postaci vouchera do wykorzystania w tym, jak i w innym hotelu z towarzystwa Heritage Hotels Poland. Jesteśmy pewni, że z niego skorzystamy, ale z cała pewnością wrócimy do Dworu Kaliszki.

Termin pobytu: maj 2017
2  Dziękujemy, 826agnesl
Zrecenzowano: 19 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa, pyszne jedzenie. Pokoje bardzo dobrze wyposażone. Możliwość rezerwacji jacuzzi i sauny na wyłączność. Zbyt hucznie nazwane "spa". Całe miejsce oddaje w pełni dworski klimat. Jedyny minus to odległość od głównej drogi - niestety wychodząc wieczorem poza teren hotelu słychać jadące auta. Do najbliższej "natury" trzeba przejechać autem lub rowerem, ale na terenie dworu jest mały staw, park, basen i atrakcje dla dzieci.

Termin pobytu: luty 2017
2  Dziękujemy, mat3lo
Zrecenzowano: 14 lutego 2017

Śliczny zabytkowy dworek. W środku hotelu czuć nastrój minionej epoki. Restauracja serwuje smacznie, ceny są do przełknięcia. Obsługa na wysokim poziomie. Recepcjoniści życzliwi i pomocni. Polecany na weekend we dwoje.

Termin pobytu: sierpień 2016
1  Dziękujemy, Ści b