Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Byłem tu tylko na obiedzie więc ciężko mi się wypowiedzieć o wszystkim ale miejsce zrobiło na mnie świetne wrażenie, piękna okolica, przestrzeń, cisza i spokój. Nie ma tego całego zgiełku którego jest na mazurach coraz więcej. Idealne na relaks z rodziną lub grupą znajomych.

Dziękujemy, supup6891
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

W oczekiwaniu na domek, bardzo miła niespodzianka od właściciela- desery, piwo, napoje gratis.
Teren jest ogromny, nie do końca zadbany.Miejsce bardzo urokliwe. Mieszkaliśmy w domku, brak wentylacji w łazienkach, wyposażenie i czystość ok, ale o wszystko trzeba się prosić. Ręczników nie wymieniano, śmieci nie wynoszono, w czasie tygodniowego pobytu nie sprzątano, papier toaletowy trzeba było prosić. Śniadania ok, ale małe porcje. Co jakiś czas brakowało owoców do przygotowania soków czy drinków. Port i łódki ok. Obsługa bardzo miła i pomocna.
Generalnie ocena średnia.

Dziękujemy, Luba K
Zrecenzowano: 14 maja 2018

Niestety , nie mogę polecić miejsca. Skuszeni zdjęciami i opiniami na innym portalu wykupiliśmy domek na cały tydzień majówki. Okolica piękna, super miejsce, restauracja, mozliwość łowienia ryb i przypłynięcia łodzią, ale... Domki nie były wyposażone - jak nas zapewniono! Brakowało podstawowych rzeczy i musieliśmy prosić się o wszystko. Może za kilka lat uda się dokończyć inwestycję i miejsce zostanie zagospodarowane, ale cena którą zapłaciliśmy nie była tego warta :-(

Termin pobytu: maj 2018
4  Dziękujemy, basia5544
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Byłem we Wrotach Mazur 4 lata temu. Osrodek był jeszcze nowy i mało znany. Był ładnie urządzony, z gustem, w stylu marynistycznym. Maja zagłówki do wypożyczenia za przystępną cenę, łatwy dostęp do jeziora Roś i Śniardwy.
W sierpniu 2017 zabrałem tam współpracowników na spotkanie biznesowe. Ośrodek jest nadal pusty. Jest podniszczony, zaniedbany, brudny. Martwe owady na pułkach, nieczyste i śmierdzące toalety, brudne ozdoby weselne wiszące nad głowami, odpadająca glazura.
Cześć obsługi się stara, a cześć wyglada na przypadkowych młodych ludzi których ktoś skusił wakacyjną pracą.
Sytuacje ratowało niezłe jedzenie. Gratuluje kucharzowi, że w tych warunkach potrafi wykrzesać z siebie na tyle zapału, aby stworzyć sensowne potrawy.
Przykro mi, że takie miejsca niszczą opinie turystów o tym pięknym regionie.

Termin pobytu: sierpień 2017
Typ podróży: Podróż służbowa