Pisz

“Dobre miejsce w fajnej lokalizacji”
Twój Belweder — recenzja

Twój Belweder
Nr 6 wśród 8 Restauracje (Pisz)
Zrecenzowano 13 września 2019

Do Piszu zawitaliśmy przejazdem i znaleźliśmy "Twój Belweder" przypadkiem. Zresztą ciężko go nie znaleźć ponieważ znajduje się przy Piskim ratuszu. Do jedzenia zamówiliśmy placek po cygańsku i pizzę, oraz lemoniadę i piwko do picia.
Jedzenie nam smakowało, a obsługa była miła i pomocna.
Minus za kącik dla dzieci w fatalnym stanie! Przy zabawie odpadło oparcie od piaskownicy! Reszta sprzętów również nadaje się już na śmietnik.

Dziękujemy, tata_malolata

Zrecenzowano 8 września 2019

kolejny już raz zamówiłem pizzę w weeend i zamiast szynki była mielonka.Moje dzieci utrzymują,że i pizza jakaś mniejsza w te dni.

Dziękujemy, Walter S
Zrecenzowano 5 września 2019

Pizza - jeśli ktoś nie pomyli zamówienia - dobra. Miejsce w stylu tzw. weselnym ostatnio wizualnie się poprawiło. Ogródek przed restauracją wart polecenia. Żal, że tak mało mazurskich potraw.

Dziękujemy, Zofia F
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Cóż, byliśmy tam tylko na pizzy więc za dużo o jedzeniu powiedzieć nie mogę, chociaż pizza była akurat bardzo dobra. Niestety długo czekało się na zamówienie i później na przyniesienie rachunku, ale to pewnie dlatego, że kelnerzy byli młodzi i niedoświadczeni. Na szczęście nadrabiali uśmiechem:) lokal położony przy bardzo ładnym piskim rynku. Mimo wszystko niestety jakoś nie czułem tutaj klimatu mazur i szczerze mówiąc nie ciągnie mnie, żeby tam jeszcze wrócić.

Dziękujemy, supup6891
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Taka to niefortunna sytuacja, że jedzenie tutaj jest conajmniej średnie i niezbyt warte zachodu podczas gdy obsługa jest fantastyczna w postaci młodego Pana Kelnera. Pyszne bułeczki domowe z masłem czosnkowym..Kartacze nawet smaczne, a reszta ...w sumie nie zapada w pamięć. Cenowo bardzo przystępnie, ale snzkowo bywa lepiej..

Dziękujemy, Piekna_Paulinka

Twój Belweder — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Pisz, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Twój Belweder? Podziel się wrażeniami!