Pisz

“w weekend coś nie tak”
Twój Belweder — recenzja

Twój Belweder
Nr 6 wśród 8 Restauracje (Pisz)
Zrecenzowano 8 września 2019

kolejny już raz zamówiłem pizzę w weeend i zamiast szynki była mielonka.Moje dzieci utrzymują,że i pizza jakaś mniejsza w te dni.

Dziękujemy, Walter S

Zrecenzowano 5 września 2019

Pizza - jeśli ktoś nie pomyli zamówienia - dobra. Miejsce w stylu tzw. weselnym ostatnio wizualnie się poprawiło. Ogródek przed restauracją wart polecenia. Żal, że tak mało mazurskich potraw.

Dziękujemy, Zofia F
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Cóż, byliśmy tam tylko na pizzy więc za dużo o jedzeniu powiedzieć nie mogę, chociaż pizza była akurat bardzo dobra. Niestety długo czekało się na zamówienie i później na przyniesienie rachunku, ale to pewnie dlatego, że kelnerzy byli młodzi i niedoświadczeni. Na szczęście nadrabiali uśmiechem:) lokal położony przy bardzo ładnym piskim rynku. Mimo wszystko niestety jakoś nie czułem tutaj klimatu mazur i szczerze mówiąc nie ciągnie mnie, żeby tam jeszcze wrócić.

Dziękujemy, supup6891
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Taka to niefortunna sytuacja, że jedzenie tutaj jest conajmniej średnie i niezbyt warte zachodu podczas gdy obsługa jest fantastyczna w postaci młodego Pana Kelnera. Pyszne bułeczki domowe z masłem czosnkowym..Kartacze nawet smaczne, a reszta ...w sumie nie zapada w pamięć. Cenowo bardzo przystępnie, ale snzkowo bywa lepiej..

Dziękujemy, Piekna_Paulinka
Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Generalnie w porządku. Sałatka Belweder, placek cygański i pizza smaczne.
Pół gwiazdku zabieram za małą porcję tej sałatki. Mogłaby być taka, żeby się nią najeść.
Drugie pół gwiazdki za to, że nie podano wszystkiego jednoczenie. Efekt był taki, że zanim wjechała pizza, sałatka i placek były już zjedzone.

Dziękujemy, monisien

Twój Belweder — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Pisz, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Twój Belweder? Podziel się wrażeniami!