Zrecenzowano: 16 sierpnia 2015 z urządzeń przenośnych

Lazurowa woda,piękne widoki.Płyneliśmy tam statkiem.Moim skromnym zdaniem lepiej niz na elafonisis,bynajmniej w sezonie.Super wypoczynek.Troche wiało jak byliśmy w lipcu.Gramvuusa wyglada z góry bajecznie.Trzeba wdrapać sie na górke,i zobaczyć twierdze wenecką.Jedyna podróż na Gramvuusa ,to statek .Naprawde warto tam być,w poplażować.

Data pobytu: lipiec 2015, podróż z rodziną
Dziękujemy, saunowicz
Zrecenzowano: 12 maja 2015

Wspominanej przez Polaków pani Ani nie widzieliśmy, ale na pewno istnieje, bo odbyliśmy z nią rozmowę telefoniczną przed przyjazdem ;)
A teraz do konkretów: obsługa była bardzo miła, udało nam się załatwić późniejszy check out bez dodatkowych opłat. Pokój duży i przestronny, wygodny. Duży balkon z wieszakiem do suszenia rzeczy. Wszędzie raczej czysto. Kosmetyki w łazience.
Niestety hotel ma już lata świetności za sobą - co widać bo rdzewiejących sprzętach i bałaganie w około (niestety z balkonu oprócz pięknego widoku na morze był także widok na składowisko starej armatury łazienkowej pod schodami...).
Nie korzystaliśmy z wyżywienia, więc nie mogę ocenić jaka była jakość posiłków.
Miłośników zwierząt może zaniepokoić pies na łańcuchu, który na widok człowieka natychmiast schował się do budy. Tak przerażonego zwierzaka dawno nie widziałam...

Ogólnie relacja jakości do ceny OK.

• Data pobytu: maj 2015, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Sierfly
Zrecenzowano: 24 czerwca 2014

No cóż zacznę od pozytywów. Miejsce piękne, widok z balkonu wspaniały, idealny punkt startowy na Balos i Gramvousa no i Polka w recepcji która jest fantastycznym doradcą. Niestety na tym koniec.
Po przyjeździe okazuje się że pokój i łazienka są stare i brzydkie, pod ścianami maszerują sobie robaczki małe i duże, łóżka są bardo niewygodnie, WiFi działa tylko przy recepcji a w pokojach po 2 w nocy a śniadanie strasznie drogie (7€). Oczywiście mogliśmy mieć pecha i trafić na najgorszy pokój no ale takie były nasze doświadczenia. Hotel nie był drogi ale na pewno nie był wart swojej ceny.
Tak więc polecałbym tylko i wyłącznie na jedną noc jako bazę wypadową na Balos i Gramvousa które są pop prostu oszałamiające.

• Data pobytu: czerwiec 2014, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, brpi
Zrecenzowano: 24 października 2013

Hotel absolutnie godny polecenia ! Dlaczego ?
Po pierwsze pani Ania - Polka współwłaścicielka , mieszkająca na Krecie od 20 lat . Babeczka jest strasznie sympatyczna , bardzo pomocna i rodacy mają u niej szczególne względy . Sam hotel jest fajnie położony , pani Ania dba o to , by rodacy mieli najfajniejsze pokoje z przepięknym widokiem na morze. Wstajesz rano , wychodzisz na balkon i życie nabiera innego wymiaru !
Pokoje są ultraczyste . Przestronne i wyposażone aneksik kuchenny z lodówką . Łazienki bardzo czyste . Nie ma obaw przed wejściem do wanny . W telewizorach jest ustawiona TV Polonia , dla tęskniących za newsami z kraju .Basen super , świetnie utrzymywany i czyszczony .Śniadania bardzo przyzwoite i okraszone niesamowitym widokiem na zatokę. Pani Ania , to perła , ale cały staff miły i uśmiechnięty . Byliśmy w Balos Beach hotel w ósemkę i każdy stwierdził , że na pewno tam wrócimy . Dodam że jest to miejscówka idealna na zwiedzanie zachodniej części Krety . Hotel stoi dokładnie w miejscu , gdzie kończy się asfalt i zaczyna się szutrowa droga wiodąca do laguny Balos . Byłem siódmy raz na Krecie i mogę autorytatywnie stwierdzić , że jest to najpiękniejsza plaża na Krecie . Elafonisi się chowa :)
Naprawdę z czystym sumieniem polecam hotelik na końcu świata !

• Data pobytu: wrzesień 2013, podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, hristo99
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2012

Polecam Balos Beach Hotel -wspaniale polozenie ,piekne widoki ,piekne morze , wspaniala atmosfera i obsluga
Hotel godny polecenia dla szukajacych ciszy i spokoju a zarazem bliskosci wspanialych plaz na Krecie
za bardzo rozsadna cene otrzymalismy najwyzszej jakosci warunki hotelowe

Iwona Miroslaw Buldo

• Data pobytu: sierpień 2012, podróż z rodziną