“Hotel bez atmosfery ”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 7 dodatkowych witryn!
Balos Beach
Miejsce nr 1 wśród 2 hoteli w Kaliviani
Zrecenzowano 28 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Hotel jak na zdjęciach. Przepiękny widok. Jednak jest to miejsce zupełnie bez atmosfery. Nie czuliśmy się tam dobrze. Nie było tej greckiej serdecznosci i gościnności. Zastanawialiśmy się co jest nie tak. Widok jest czysto jest generalnie ładne miejsce a jednak coś nie tak. Ale każdy na swoje odczucia. Byliśmy tylko 4 dni.

Data pobytu: czerwcu 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, Katarzyna S

Zrecenzowano 16 sierpnia 2015 z urządzeń przenośnych

Lazurowa woda,piękne widoki.Płyneliśmy tam statkiem.Moim skromnym zdaniem lepiej niz na elafonisis,bynajmniej w sezonie.Super wypoczynek.Troche wiało jak byliśmy w lipcu.Gramvuusa wyglada z góry bajecznie.Trzeba wdrapać sie na górke,i zobaczyć twierdze wenecką.Jedyna podróż na Gramvuusa ,to statek .Naprawde warto tam być,w poplażować.

Data pobytu: lipcu 2015, podróż z rodziną
Dziękujemy, saunowicz
Zrecenzowano 12 maja 2015

Wspominanej przez Polaków pani Ani nie widzieliśmy, ale na pewno istnieje, bo odbyliśmy z nią rozmowę telefoniczną przed przyjazdem ;)
A teraz do konkretów: obsługa była bardzo miła, udało nam się załatwić późniejszy check out bez dodatkowych opłat. Pokój duży i przestronny, wygodny. Duży balkon z wieszakiem do suszenia rzeczy. Wszędzie raczej czysto. Kosmetyki w łazience.
Niestety hotel ma już lata świetności za sobą - co widać bo rdzewiejących sprzętach i bałaganie w około (niestety z balkonu oprócz pięknego widoku na morze był także widok na składowisko starej armatury łazienkowej pod schodami...).
Nie korzystaliśmy z wyżywienia, więc nie mogę ocenić jaka była jakość posiłków.
Miłośników zwierząt może zaniepokoić pies na łańcuchu, który na widok człowieka natychmiast schował się do budy. Tak przerażonego zwierzaka dawno nie widziałam...

Ogólnie relacja jakości do ceny OK.

• Data pobytu: maju 2015, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Sierfly
Zrecenzowano 24 czerwca 2014

No cóż zacznę od pozytywów. Miejsce piękne, widok z balkonu wspaniały, idealny punkt startowy na Balos i Gramvousa no i Polka w recepcji która jest fantastycznym doradcą. Niestety na tym koniec.
Po przyjeździe okazuje się że pokój i łazienka są stare i brzydkie, pod ścianami maszerują sobie robaczki małe i duże, łóżka są bardo niewygodnie, WiFi działa tylko przy recepcji a w pokojach po 2 w nocy a śniadanie strasznie drogie (7€). Oczywiście mogliśmy mieć pecha i trafić na najgorszy pokój no ale takie były nasze doświadczenia. Hotel nie był drogi ale na pewno nie był wart swojej ceny.
Tak więc polecałbym tylko i wyłącznie na jedną noc jako bazę wypadową na Balos i Gramvousa które są pop prostu oszałamiające.

• Data pobytu: czerwcu 2014, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, brpi
Zrecenzowano 24 października 2013

Hotel absolutnie godny polecenia ! Dlaczego ?
Po pierwsze pani Ania - Polka współwłaścicielka , mieszkająca na Krecie od 20 lat . Babeczka jest strasznie sympatyczna , bardzo pomocna i rodacy mają u niej szczególne względy . Sam hotel jest fajnie położony , pani Ania dba o to , by rodacy mieli najfajniejsze pokoje z przepięknym widokiem na morze. Wstajesz rano , wychodzisz na balkon i życie nabiera innego wymiaru !
Pokoje są ultraczyste . Przestronne i wyposażone aneksik kuchenny z lodówką . Łazienki bardzo czyste . Nie ma obaw przed wejściem do wanny . W telewizorach jest ustawiona TV Polonia , dla tęskniących za newsami z kraju .Basen super , świetnie utrzymywany i czyszczony .Śniadania bardzo przyzwoite i okraszone niesamowitym widokiem na zatokę. Pani Ania , to perła , ale cały staff miły i uśmiechnięty . Byliśmy w Balos Beach hotel w ósemkę i każdy stwierdził , że na pewno tam wrócimy . Dodam że jest to miejscówka idealna na zwiedzanie zachodniej części Krety . Hotel stoi dokładnie w miejscu , gdzie kończy się asfalt i zaczyna się szutrowa droga wiodąca do laguny Balos . Byłem siódmy raz na Krecie i mogę autorytatywnie stwierdzić , że jest to najpiękniejsza plaża na Krecie . Elafonisi się chowa :)
Naprawdę z czystym sumieniem polecam hotelik na końcu świata !

• Data pobytu: wrześniu 2013, podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, hristo99
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Kaliviani — zobacz również następujące kwatery w tym miejscu lub jego okolicy
w odległości 4 km
Lyttos Beach Hotel
Nr 9 z 172 w lokalizacji Hersonissos
Liczba recenzji: 774
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Balos Beach? Podziel się wrażeniami!

Balos Beach — dodatkowe informacje

Adres: Kaliviani, Kissamos, Kreta 734 00, Grecja
Numer telefonu:
Lokalizacja: Grecja > Kreta > Prefektura Chania > Kissamos > Kaliviani
Udogodnienia:
Bar/salon Plaża Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Bezpłatny parking Restauracja Obsługa pokojowa Apartamenty Basen Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Miejsce nr 1 wśród 2 hoteli w Kaliviani
Zakres cen: 197 zł–954 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Balos Beach 3*
Liczba pokoi: 53
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, Hotels.com, TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Balos Beach. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Balos Beach Hotel Kaliviani

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?