Playa Paraiso

Plaża wyglada znakomicie, piękne palmy cudowny biały jak mąka piasek oraz ciepła woda. Oczywiście... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 7 lutego 2019
Michal274812
Wrocław, Polska
Pięknie i kameralnie

Jest to piękna plaża z widokiem na ruiny ,osłonięta wysokimi skałami .zamieszkuje ją niezliczona... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 29 stycznia 2019
arturro001
Legionowo, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (4 620)

Zrecenzowano: 25 lutego 2018

Po pełnym atrakcji dniu nurkując w cenotach dobre miejsce na chwilę odpoczynku na plaży. Przyjemny miałki piasek nadaje wodzie lekko mętna konsystencję, ale w tym miejscu jest to jedna z atrakcji....

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2018
Dziękujemy, Mirgral
Zrecenzowano: 25 stycznia 2018

Jak dla mnie najładniejsza plaża w Meksyku i jedna z najładniejszych na świecie. Wspaniały widok z góry niesamowite skałki sprawiają, że jest klimatycznie. Niesamowity kolor wody rekompensuje to, że nie wszędzie ta plaża jest szeroka. Poza tym jeśli ktoś lubi można poskakać przez fale.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2017
1  Dziękujemy, tomalsont
Zrecenzowano: 4 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Dla mnie czołówka plaż jakie w życiu widziałam. Biały piasek, klimatyczne ruiny, błękitne fale i margarita ;)

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2017
Dziękujemy, Aatamanka
Zrecenzowano: 10 września 2017 z urządzeń przenośnych

Najpiękniejsza plaża jaką w życiu widziałem! Szeroka, niezatłoczona, a zaraz za nią piękne palmy i domki kryte strzechą, które można sobie wynająć. Plusem jest to, że nie ma tu zbyt wielu naganiaczy, których można spotkać na całej Riviera Maya. Spotkaliśmy tylko kilku co naprawdę należy uznać za sukces!

Można też zobaczyć sobie rafę koralową i ponurkować z rurką. Rafa jest bardzo płytko, można spokojnie jej dotknąć. Niestety, żółwi, z których ponoć słynie plaża w Tulum nie udało nam się zobaczyć, ale i tak było super!

Zdecydowanie polecam!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, bajajibe
Zrecenzowano: 23 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo ladna, szeroka z bialym piaskiem. Nie jest zbyt tloczno. Bardzo podobna do innych karaibskich plaz. Po kapieli w morzu mozna za niewielka oplata 10 peso wziasc prysznic. Na miejscu sorzedawane sa napoje i owoce.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2017
1  Dziękujemy, Mariusz H