“Wyśmienite owoce morza”
El Camello — recenzja

El Camello
Nr 73 wśród 572 Restauracje (Tulum)
Kuchnie: Owoce morza
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Lunch, Po godzinach, Obiad, Śniadanie, Dostawa, Na wynos
Zrecenzowano 25 lutego 2018

Miejsce polecone przez osobę mieszkającą w Tulum. Lokalna restauracja z przewagą tubylców, ale żeby się dostać do środka trzeba poczekać w kolejce.... WARTO. Wyśmienite ceviche oraz ryby. Ceny bardzo przystępne jak na główną ulicę w Tulum. Polecam!

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, Mirgral

Zrecenzowano 28 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Bylismy z zona w listopadzie. Restauracja pelna meksykanow, czekalismy w 10os kolejce zeby dostac stolik ale sie oplacalo :)
Smaczne, swieze ryby w bardzo przystepnych cenach.

Zdecydowanie polecam

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, Darek K
Zrecenzowano 25 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Jedlismy smażona rybkę ,była naprawdę pyszna a i cena nie powaliła nas z nóg .. ok 140 pesos.. do tego zamówiłam Margarita -mango .. rewelacja. Ale co totalnie mnie zadziwiło była Michelada z owocami morza w środku.. ciekawe doznanie;)

Termin wizyty: luty 2017
Dziękujemy, kalakh82
Zrecenzowano 22 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo podobna restauracja do el Pirata w Playa del Carmen.
Obie polecam.Wysmienite kalmary. Smaczne ryby.

Termin wizyty: listopad 2016
Dziękujemy, paduszka
Zrecenzowano 28 stycznia 2015

Przepyszna lokalna kuchnia! Nie restauracja, a "bar". Wygląd zewnętrzny knajpy nie zachwyca ale jedzenie jest wspaniałe i bardzo tanie (wielkie porcje są). Polecam shrimp ceviche, zupę z owoców morza, breaded shrimps, krewetki z chilli, homar również bardzo dobry. Drinki wspaniałe i duże, nie żałują alkoholu i nie rozwadniają ich. Polecam margaritę, daiquiri i pina coladę.

Termin wizyty: styczeń 2015
1  Dziękujemy, smomarta

El Camello — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tulum, Riviera Maya

Byłeś(-aś) w El Camello? Podziel się wrażeniami!