Obowjazkowy przystanek

Majowie

Zrecenzowano: 16 października 2018
igorek775
Lubań, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (5 523)

Bedac w mexyku nie mozna nie byc w Cobie. Jest to jeden z obowjazkowych przystankow na mapie. Roznowodnosc przyrody i niesamowite starozytne budowle porosniete dzungla sprawiaja wrazenie podrozy w czasie. A na koncu tej podrozy perelka. Mozliwosc wejscie na piramide Nuhoch Mul (42 m) niezapomniane widoki

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, DootiB
Zrecenzowano: 16 października 2018 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce polecam wypożyczenie roweru. Dodatkowa atrakcja nie ma zakazu wejścia na piramidę która jest znacznie wyższa jak korony drzew i rozpościera się z niej świetny widok. Polecam bardzo duzo ukrytych budowli porośniętych dziewiczym lasem.Jes rozrzuconych na dość dużej przestrzeni.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2017
Dziękujemy, igorek775
Zrecenzowano: 13 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce,polecam wyjść na szczyt :). Niesamowite widoki na otaczającą dżunglę. Warto nasmarować się mugga na komary.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2018
Dziękujemy, AKC_Ilikeit
Zrecenzowano: 19 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Coba to przepiękne miejsce które warto zobaczyć. Jeżeli miał bym wybierać wybrał bym Cobe niż Chichén itzá ,a z takim przewodnikiem jak jose to czysta przyjemność jose wytłumaczył na wszystko tak aby każdym zrozumiał jego wypowiedź była podtrzymana w żartobliwym stylu dzięki czemu tak była ona nudna. Jose bardzo się angażował by mówić i zainteresować nas po polsku a z tego co wiem jest mexykanem .najlepsza wycieczka.

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2017
Dziękujemy, Franek Z
Zrecenzowano: 5 marca 2017

Przepiękne miejsce, sporo ruin które wprowadzają nas w czasy Majów, piękna piramida COBA otoczona dżunglą. Warto pojechać tam rano jest wtedy mało turystów.Polecam rykszę albo rower .

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2017
Dziękujemy, wia01