“Polecamy”
Kaxapa Factory — recenzja

Kaxapa Factory
Nr 26 wśród 1 593 Restauracje (Playa del Carmen)
Kuchnie: Wenezuelska
Opcje wyżywienia: Lunch, Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Lunch, Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 11 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Doskonała rodzinna restauracja podająca wenezuelskie jedzenie. Bardzo miła obsługa. Polecam w 100%..

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, romand925

Zrecenzowano 17 grudnia 2017

Smaczne, proste dania, a do tego rewelacyjne napoje.
Miła obsługa opowie co jest czym w menu.
Bardziej na lunch niż romantyczną kolację.

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, Jan_Jowialski
Zrecenzowano 25 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Wyjatkowe dania kuchni wenezuelskiej. Bylismy tam dwa razy i za kazdym razem smakowalo nam jeszcze bardziej. Personel bardzo mily i pomocny!

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, Darek K
Zrecenzowano 19 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre wenezuelskie jedzenie w bardzo dobrej cenie.Polecam z najwieksza przyjemnoscia.Kelner bardzo pomocny i towarzyski.Warto odwiedzic i sprobowac. PYSZNE

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, Gosia N
Zrecenzowano 17 stycznia 2016

Bardzo dobra restauracja . Właściiel sam obsługuje , bardzo szybko podane jedzenie . kuchnia z Wenzueli - dla mnie bardzo smakowała . Na początek dostajesz 4 próbki napojów do potestowania i wyboru . Właściciel sam omawia dania jakie są w karcie . Miejsca są na 100 % zajęte . My czekaliśmy na miejsce ok. 20 min. Bardzo smacznie i tanio - POLECAM !!!!

Termin wizyty: styczeń 2016
Dziękujemy, 266dariuszs

Kaxapa Factory — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Playa del Carmen, Riviera Maya

Byłeś(-aś) w Kaxapa Factory? Podziel się wrażeniami!