Zrecenzowano: 6 lipca 2019

Hotel jest przereklamowany i oszczedzaja na turystach. W takie upały na czas całego pobytu dostaję się 1 butelkę wody A każda kolejna trzeba kupić. Jedzenie niby każdego dnia z innego kraju Ale niczym się nie zmienia oprucz flagi. Meksyk ma swoje potrawy z mąki kukurydzianej A tu wszystko z pszennej. Jedzenie słabe A jak ktoś ma nietolerancja na np nabiał czy laktozy to nic nie zje tylko owoce. Jak jedziesz na wyciczke o 6 rano to możesz zjeść w snack bar odgrzewane pizzę bo restauracje czynne od 6:30 i nic nie zjesz.
Nie polecam też z tego względu że jak wysyp glonów to nikt nie sprzątal chódz w hotelach obok pracę trwają cały czas.

Dziękujemy, Mateusz S
Zrecenzowano: 12 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Bylismy w Meksyku na przelomie lutego I marca. Jestesmy bardzo zadowoleni.Obsluga przemila,hotel czysciutki,wszedzie blisko,jedzenie w restauracjach tematycznych przepyszne,w restauracji glownej srednie.Ale to juz narzekanie na wysokim poziomie.Na pewno jeszcze kiedys sie tam wybierzemy.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, 666lidiak
Zrecenzowano: 4 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

W hotelu byłam w lipcu 2017. Był to czas kiedy w Mexico jest bardzo gorąco, powietrze bardzo wilgotne. Hotel jest dość duży ma przepiękna plaże, duża jest także ilość leżaków , za rezerwacje powyżej godziny trzeba płacić (tak słyszałam ) aczkolwiek nikt nie kazał mi uiścić tej opłaty mimo ze byłam czasem dłużej niż godzinę. Wracając do plaży - jest tak cudowna , morze zmienia w ciagu dnia barwy na rożne odcienie niebieskiego tak mi sie to podobało ze nie miałam ochoty ani przez chwile korzystać z leżaków na basenie. Basen w godzinach popołudniowych był juz tak gorący, ze nie dało się w nim wysiedzieć. Roślinność w hotelu jest bogata i różnorodna. Jedzenie wyśmienite , podobało mi się ze codziennie w restauracji odbywały się kolacje z jedzeniem z rożnych stron świata dodatkowo z tego powodu wywieszane były flagi danego państwa, z którego jedzenie można było skosztować. Pokoje hotelowe niezbyt ciekawe widać ze są juz lekko przestarzałe i wymagają remontu.

Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, Patka1988
Zrecenzowano: 9 grudnia 2018

Super miejsce na wypoczynek. Dużo dobrego jedzenia i picia z alkoholami markowymi włącznie. Dla aktywnych bardzo bogata oferta sportów wodnych i nie tylko. Obsługa bardzo miła. Supper barmani. Najlepszy animation team jaki widziałem do tej pory. Polecam.

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Tomasz L
Zrecenzowano: 12 października 2018

Bardzo miła obsługa, pyszne lody, dobre jedzenie. Polecamy restauracje tematyczne, szczególnie Meksykańska (Wyndham Maya) i orientalna Bamboo. Dobre drinki i biegające Agouti :) Malutki minusik za brak windy na piętra hotelowe... Rewelacyjni barmani ;)

Termin pobytu: październik 2018
1  Dziękujemy, martarozwadowska88