Zrecenzowano: 27 maja 2018

Spędziliśmy w nim jedną noc w trakcie dwutygodniowej wycieczki po Meksyku. Ten obiekt ma bardzo dobrą lokalizację blisko centrum. Jednak do pokojów dobiegał hałas z ulicy. Posiada duży wygodny pokój z dwoma łóżkami. Brak w pokoju bagażnika, na którym można wygodnie rozłożyć walizkę. Poza tym wyposażony we wszystko, czego potrzeba, aby się odświeżyć i nabrać sił do dalszej podróży - suszarka do włosów, żelazko.
Restauracja oferuje smaczne posiłki. Kolacja dobra. Podawana do stołu.
Wi-Fi jest bezpłatne, ale w pokoju działało słabo.
Obsługa bardzo pomocna i uprzejma.

Termin pobytu: lipiec 2017
1  Dziękujemy, Dariusz Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: residencial59, Director de Relaciones Públicas, Hotel ResidencialOdpowiedź udzielona 13 czerwca 2018

Gracias por sus comentarios estos nos permiten crecer, de igual manera muchas gracias por permitirnos ser parte de su viaje, esperamos que pronto nos dé nuevamente la oportunidad de servirles.

Zrecenzowano: 22 lutego 2018

Przebywałem jedną noc na wycieczce objazdowej Meksyk-Kuba. Hotel położony na przedmieściach w spokojnej okolicy, zbudowany w klimatycznym, nawiązującym do stylu secesyjnego stylu w kolorach pastelowych. Pokoje czyste. Jest mały basen oddzielony szybami od restauracji. Jedzenie dobre, śniadanie serwowane do stolików. Dobra obsługa. Na ostatnich dwóch piętrach znajdują się tarasy widokowe, skąd można podziwiać widok na okolicę. Polecam ten hotel.

Termin pobytu: luty 2018
Dziękujemy, drzewko
Zrecenzowano: 15 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel przeciętny. Pokój czysty, w miarę przestronny. Wygodne łóżko.
Przy łózku brak kontaktu. Klimatyzacja co chwila wlacza sie i wylacza. W pokoju duszno w nocy w zwiazku z tym mimo otwartego okna.
W recepcji w nocy pan nie mowi po angielsku, trudno mi bylo sie dogadac bo moj hiszpanski nie jest doskonaly. Sniadanie kontynentalne czyli wydzielane porcje - albo 3 male nalesniki albo jajecznica, do tego owoce, dzem i kawa/herbata. Kelnerzy nie rozumieja angielskiego. Ze sniadania wyszlam troche glodna.
Srednie miejsce na dluzszy pobyt.

Termin pobytu: styczeń 2018
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, AnnaB10911
Zrecenzowano: 9 lutego 2017

Czysty hotel przy ruchliwej ulicy, mieliśmy pokój od ulicy to było mocno słychać ruch na niej. Posiłki serwowane ale smaczne podane schludnie i czysto. Pokój czysty , łazienka raczej mała . Ogólnie polecam jak na jeden nocleg.

Termin pobytu: marzec 2016
Dziękujemy, brylof
Zrecenzowano: 22 marca 2015

Spędziłem w nim jedną noc. Hotel swoją świetność ma na pewno już za sobą. wystrój nieco kolonialny z zewnątrz i z wewnętrzną galerią. Na uwagę zwraca w patio niewielki brodzik jako basen. Wystrój recepcji, holu elegancki ale podniszczony. Pokoje dość duże , tez nieco podniszczone , łózka wygodne, w łazience suszarka , tylko ten traktor w roli klimatyzatora! - spanie z zatyczkami w uszach! utrudnieniem była jedna winda a mieszkaliśmy na 4 piętrze więc trzeba było długo czekać lub biegać po schodach. Na dachu taras widokowy - ale niestety widoki nieszczególne.

Wskazówka dotycząca pokoi: z uwagi na windę do drugiego pietra max.
Termin pobytu: marzec 2015
Dziękujemy, endrjuWS