Zapisz
Mexico City

Podróż do Meksyku na 14 dni ,to podróż marzeń, jest przepięknie,historia,przyroda i odpoczynek na... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 26 stycznia 2013
Wabrzezno
Wabrzezno
Pływające ogrody - zielona oaza dla miasta Meksyk

Rejs kolorowymi łodziami przypominającymi gondole, miłe chwile spędzone przy dźwiękach Mariachi... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 6 listopada 2019
Maria G
Karczew, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 940)

Zrecenzowano: 13 lutego 2017

Cudowne , bajkowe,romantyczne miejsce!Po mieniącej się wodzie płynie się barwnymi łodziami.Siedząc i delektując się pysznymi meksykańskimi specjałami.I nagle podpływają na kolejnych łodziach Mariachi i grają i tańczą! Śpiweają Celito Lindo! Potem podpływają inni z innymi propozycjami sklep z wyrobami ręcznymi Indian. Sprzedają sombrera, biżuterię, kwiaty.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2017
Dziękujemy, Paula D
Zrecenzowano: 28 lipca 2016

Coś niepowtarzalnego. Zjedzenie obiadu na kolorowej łodzi, pływając po kanałach, na których kiedyś pływali Aztekowie, w towarzystwie śpiewających Mariachi - bezcenne.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2015
1  Dziękujemy, Leszek S
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2015

Resztki kanałów i sztucznych wysp z czasów Azteców zwiedzane przecudacznymi łodziami przy muzyce Mariachi i solidnej butelce Tequili. Polecam mi się ppodobało

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2015
Dziękujemy, Konrad R
Zrecenzowano: 11 grudnia 2014

Po kanałach Xochimilco pływałem już drugi raz i chętnie zrobiłbym to ponownie. Leniwe pływanie po kanałach, połączone z posiłkiem i muzyką mariachi daje wspaniały relaks. Warto jednak odwiedzić Xochimilco w dzień powszedni, ponieważ pływanie po kanałach jest ulubioną rozrywką mieszkańców miasta Meksyk i w niedziele ruch na kanałach jest ogromny, tworzą się korki, a muzyka rożnych zespołów nakłada się na siebie tworząc kakofonię.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2014
Dziękujemy, 933stefanf
Zrecenzowano: 19 lipca 2014

W Polsce na określenie rozgardiaszu i nieładu często używa się powiedzenia "ale Meksyk" i mam wrażenie, że pochodzi ono właśnie stąd.Odczucia mam jak najbardziej pozytywne, ale momentami miałam wrażenie, że za chwilę dojdzie do gigantycznego karambolu ;) jednak nawet przez chwilę nie czułam się zagrożona i ogólny rozgardiasz na wodzie nie przeszkodził mi cieszyć się czasem tam spędzonym.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2013
1  Dziękujemy, empik8