Gmina Raków

Zrecenzowano: 10 sierpnia 2018
Ewelina N
Kraków, Polska

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zgadzam się z przedmówcami. To wspaniały przerywnik podczas zwiedzania okolicy oraz niestety niewykorzystany potencjał. Plaża szeroka, piaszczysta, jezioro cieplutkie.. Ale syf dookoła. Dziecko co chwila wygrzebywalo pety z piasku. Natomiast niezła baza wypadowa do sportów wodnych. Zauważyliśmy windserferow, skutery, rowerki wodne etc.co jakiś czas podplywala policja obserwując kapielowiczow. Obok 1 bar-nie korzystaliśmy z jego usług.

Dziękujemy, Hubertowna
Zrecenzowano: 22 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne ciche i spokojne miejsce. W sąsiedztwie mnóstwo zabytków wysokiej klasy, więc Chańcza może być świetnym przerywnikiem na szlaku historycznym.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2018
1  Dziękujemy, mnosppe
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bylismy nad zalewem w Korytnicy obok zapory. Super piaszczysta plaża, ciepła woda, w miarę płytko. Jednak miejsce totalnie nie wykorzystuje swoich mozliwosci. Kiepska infrastruktura (brak koszy, toalet, smieci w piasku) powoduje że ludzi mogloby byc zdecydowanie więcej. Dużo pracy jeszcze przed gminą.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Ewelina N
Zrecenzowano: 9 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam.wypozyczalnie sprzetu sa.restauracje sa.domki w dobrej cenie.Polecam osrodek domkow chancza 123.i okolice

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, Anna N