Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Zacznę od początku. Transfer z lotniska w Atenach do hotelu trwa około 2,5 godziny. Widoki w trakcie jazdy są niesamowite, ponieważ pokonuje się góry i z wysoka widać wybrzeże i urocze zatoki, coś pięknego. W hotelu przywitał nas Pan z obsługi. Walizki zawiezione zostały przez pracowników do pokoi a my spokojnie mogliśmy dokonać formalności w lobby. Teren, na którym znajduje się hotel jest bardzo rozległy, wypełniony przepiękną roślinnością, przez co wydaje się, że znajdujemy się w cudownym ogrodzie. Z mojego pokoju nr 2113 (posiadającym bardzo duży taras) rozpościera się widok z góry na morze i drzewa. Pokój był czysty i nowoczesny a w lodówce czekały 2 wody. Zapas wody w pokoju nie jest uzupełniany, ale butelkowaną wodę można otrzymać w barze i lobby (miałam opcję all inclusive). Jedyny niewielki minus pokoju, to dość cienkie ściany więc czasem słychać sąsiadów. Basen jest fenomenalny z pięknym widokiem na morze i wyspę Hydrę. Teren jest bardzo zadbany a woda w basenie czysta, ale słona. Jedzenie dobre, świeże. W barze przy basenie dostępne napoje i przekąski między posiłkami (kanapki, ciasta, lody, owoce). Plaża jest piaszczysto kamienista. Jestem bardzo zadowolona z animatorów, szczególne z Marietty, która prowadziła o 10.45 i o 12.00 zajęcia sportowe: pilates, joga, aqua aerobic. Świetna dziewczyna, bardzo energiczna, miło było z nią poćwiczyć. Na miejscu można pograć w tenisa, albo wypożyczyć sprzęty wodne np. kajak. Wieczorami jest dyskoteka. Serdecznie polecam ten hotel. Warto dodać, że na miejscu płaci się podatek klimatyczny chyba 4 euro za pokój za dzień. PS. Była to wycieczka z Itaką.

Dziękujemy, joanna_mazuryk1
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Witam wszystkich wczoraj dotarliśmy na nasze wymarzone wakacje, A przynajmniej tak nam się wydawało. Wejście do hotelu przepiękne robiące dobre wrażenie.
Zacznę od tego ze już przy rejestracji prosilem o pokój z dobrym widokiem, ale niestety rezerwacja była już przygotowana.
Pani przy rejestracji dodała, że gdyby coś było nie tak z pokojem proszę się zgłosić i tak tez uczyniłem od razu po wejściu do pokoju. Widok z balkonu zabił cały urok w momencie. Informacje w recepcji otrzymałem, że niestety nie mają wolnych miejsc i nie są w stanie nam na ten moment pomóc. Od przyjazdu odwiedziłem recepcje już 4 razy w celu zmiany pokoju, ale bez powodzenia. Dziś rozmawiałem z panią z Itaki, która niestety tez nie może tutaj dużo zrobić. Na stronie internetowej Itaki widnieją różne zdjęcia pokoi, ale na żadnym z nich nie ma takiego, jakiego doświadczyliśmy. Informacje w umowie, jak i na stronie Itaki dają nam jedynie informacje, że mamy mieć balkon lub ogródek.
Ja niestety tutaj nie widzę ogródka, tylko żywopłot i pół metra nieba ! Wydając 4 tysiące złotych od osoby liczę na cos innego.
Dla porównania będąc na innej wycieczce w Grecji za mniejszą kwotę otrzymałem pokój z pięknym widokiem na morze i basen który był w odległości 15m.
Niestety hotel jest oddalony daleko od lotniska ale to już się dowiedzieliśmy przed rezerwacja i z tym się liczyliśmy przez to odpada nam jakiś jeden dzień na autokar i samolot.

Dzwoniąc do Pani menadżer hotelu poświęciła nam swoje 30 min na próbę rozwiązania problemu .Przyszła do pokoju popatrzyła zrobiła dwa zdjęcia i dostałem informacje że balkon jest krzesełka są więc w czym problem. Resztę dopowiedzcie sobie sami bo szkoda słów. (INFORMACJA NA ITAKA.PL WIDOK NA OGRÓDEK)

Menadżer hotelu próbując rozwiązać problem zaoferował nam w zamian za uniedogodnienia łóżko przy morzu do którego raz dziennie przynosili nam 1,5 l wody i talerz owoców. Kazał również przyciąć krzewy. Niestety nie udało się zmienić pokoju do końca pobytu.

Na domiar tego ktoś z obsługi pozwolił sobie odlać połowę z mojej literowej wódki (była zamknięta miała banderole). Nie chciałem już robić z siebie idioty, że tylko ja mam problem w tym hotelu i nie zgłosiłem tego. Także bądźcie uważani.

W hotelu 5-gwiazdkowym niestety nie mieliśmy w wyposażeniu czajnika (kawa, herbata), trzeba było chodzić do baru przy basenie.

Przez około 4 dni wszystko prócz tego było w porządku, ale 5 dnia nie wiadomo skąd w łazience pojawiły się mrówki.

Allinclusive posiadamy tylko w lobby i w barze przy basenie, Jeśli podczas animacji w amfiteatrze mamy ochotę się czegoś napić musimy poświęcić 5 min na spacer.

Jeśli chodzi o pozytywne aspekty spędzenia czasu w hotelu może zaliczyć do nich

- Jedzenie każdy znajdzie tutaj coś dla siebie .
-Pięknie widoki na całym resorcie .
-Animacje (Przedstawiania) bardzo fajne, ale niestety w języku włoskim lub francuskim tylko część prowadzona była w języku Angielskim .
-Basen wielki, ale niestety słona woda
-sporty wodne i tutaj każdy znajdzie coś, co mu odpowiada.
-Animatorzy przez cały dzień zabawiają gości hotelu.
-W hotelu znajdziemy również gabinet pierwszej pomocy.
(Tabletki i maść na poparzenia za darmo)

Podsumowując moja opinia zapewne nie pojawiła by się tutaj gdyby mój pokój zostałby zmieniony tym bardziej że gościa cały czas przybywali do hotelu. Pokój ten powinien być przeznaczony dla pracowników lub być zamknięty .

Dziękujemy, Qrokit
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BarceloHydraBeach, Guest Relations Manager, Barcelo Hydra Beach ResortOdpowiedź udzielona 15 sierpnia 2019

Drogi Gościu,

Bardzo nam przykro słyszeć, że nie cieszyłeś się w pełni doświadczeniem w naszym hotelu, ponieważ staramy się, aby każdy pobyt u nas był niezapomniany.

Satysfakcja gości jest naszym głównym celem, a opinie setek gości, którzy już byli, wskazują, że jesteśmy na dobrej drodze. Niemniej jednak przykro nam, że twoje postrzeganie nie spełniało Twoich oczekiwań.

Bardzo nam przykro, że nie byliśmy w stanie spełnić Państwa prośby o pokój i chcielibyśmy skorzystać z okazji, aby wyjaśnić, że zawsze przydzielamy nasze pokoje zgodnie z kategorią zarezerwowanych pokoi, ponieważ są one decydujące o koszcie pobytu. Niemniej jednak naszym celem jest osiągnięcie maksymalnej satysfakcji klienta, a kiedy możemy, zawsze staramy się spełniać specjalne życzenia. Jednak w tej sytuacji, ponieważ jesteśmy w szczycie sezonu, nie byliśmy w stanie zapewnić Państwu innego pokoju z innymi widokami. Po przeczytaniu recenzji rozumiemy, że byłeś zadowolony z pokoju, który dostarczyliśmy, ale nie z jego widokami. Jak powiedzieliśmy wcześniej, z przyjemnością przedstawimy Ci kolejną toaletę z lepszymi widokami, ale z powodu braku dostępności nie mogliśmy.

Z drugiej strony, ponieważ naszym głównym celem jest zadowolenie gości, zapewniamy bezpłatnie leżak premium.

Ponieważ nasz ośrodek jest duży, a wspaniałe ogrody i budynki mają nie więcej niż 2 piętra, niektóre pokoje znajdują się około 200 metrów od budynku głównego. Mamy jednak bezpłatny serwis samochodu golfowego, który odbierze Cię w dowolnym momencie.

Doceniamy czas poświęcony na podzielenie się swoimi obawami i mamy nadzieję, że dasz nam szansę, aby lepiej służyć Ci w przyszłości w którymkolwiek z hoteli Barceló Hotels & Resorts.

Z poważaniem,
Zespół Guest Experience

Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Hotel zasługujący bez sprzecznie na 5 gwiazdek.Obiekt ogólnie nowoczesny ale zachowujący piękną grecka tradycję. Plaża wyłącznie hotelowa nie ma problemu z leżakami na której dostępne są atrakcje takie jak sporty wodne. Basen duży, jedyny mankament to słona woda ale można się do tego przyzwyczaić. Animatorzy bardzo mili zawszę uśmiechnięci i pomocni bardzo się starają żeby jak najlepiej udogodzić swoim gościom.Nikomu sie tu nie będzie nudzić ponieważ każdy znajdzie coś dla siebie. Jedzenie na wysokim poziomie, bardzo dobre urozmaicone. Jedynym minusem jest 4 godzinny dojazd ale dla takiego hotelu można jechać nawet cały dzień.

Dziękujemy, MichalMaiko
Zrecenzowano: 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wygląd lobby recepcji na 5*
Pierwszy rzut oka na hotel oraz sam ogród też 5*
Ale to wszystko
Pokoje skromne 4*, daleko położone od barów i restauracji, z okna widok na krzaki, korty tenisowe i na zaplecza innych budynków
Mając doświadczenie podróży z Itaką wiem ze wykupuje i oferuje jako standard najtańsze i co za tym idzie o najsłabsze pokoje
Pewnie w innych miejscach lepiej...
Jedzenie : restauracja główna ok, choć jedzenie średnie, mało kuchni greckiej, średnia jakość produktów. Na plus owoce-duży wybór.
Bar w lobby na poziomie, miła obsługa, ale często długo się czeka, bo dużo wyłączeń z all inclusive i kolejki związane z wystawianiem rachunków
Drinki all gotowe w butelkach, nie zmusiłem żeby posmakować
Alkoholu nikt jednak tam nie żałuje
Drugi bar przy basenach i tu dużo gorzej
Fajna para obsługujących ale po prostu nie wyrabia się z robotą, kolejki, brud, mokro gdyż włoska młodzież wchodzi tam od razu z basenu i przebiera się. Bar czynny do 19
Do jedzenia ohydne kanapki, zwiędłe drożdżówki owoce i babka z proszku
I to tyle all inclusiv
Na płazy bar płatny, ludzie jak głupi latali do basenów żeby się czegoś napić w upał 35 stopni Straszna żenada
Animacje w stylu włoskim i dla Włochów, kto był w Itaki wie-bardzo głośno i prymitywnie.30 osób się bawi , reszta się męczy.hotel położony nigdzie w promieniu kilku kilometrów żadnego sklepu
Boutique hotelowy z jakimiś pseudo artystycznymi gadżetami za ceny z kosmosu
Brak jakichkolwiek napoi, nie ma możliwości wypicia w pokoju coli bądź piwa
Aha przy zameldowaniu wręczono nam koperty z dokumentami kluczami i pozostawiono samym sobie
Nie wrócę tu nigdy

Dziękujemy, Bartek2791
Zrecenzowano: 15 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Cóż zaczynam od początku
1. To z pewnością NIE JEST hotel na 5 GWIAZDEK !
mogę im dać -4 na więcej mogą nie liczyć.

Przyjechaliśmy z chłopakiem na tydzień z biura ITAKA gdzie zapewnianie nas że jest genialny ! Po przylocie seria mniejszych większych rozczarowań.
1. Ręczniki na plażę na tydzień czasu można wymienić tylko jeden raz
2. Klima w pokojach jest ale temp. Najniższa to 25 stopni
3. Przez tydzień czasu nie była wymieniana pościel :(
4. Restauracja à la carte ekstra płatna - ceny bardzo wysokie ;(
5. Lodówka w hotelu - Z taka ilością gwiazdek oczekuję już że będzie przynajmniej woda w lodówce ;( i była jeden jedyny raz za resztę trzeba Dopłacać
6. Są w sumie 4 restauracje przy plaży i basenie ALE ... all inclusive może korzystać tylko z jednej ... za resztę trzeba EKSTRA PŁACIĆ albo mieć premium -co kompletnie sie nie oplaca przy tym hotelu.
7.Nie ma z pokoju hotelowego dobrego widoku na morze ... struktura tego hotelu jest trochę dziwna
8. Między śniadaniem A kolacja są przekąski uwaga sa:
Owoce
2 miski -chleba z serem, szynką i musztardą
2 miski -ciasto czekoladowe i np. marchewkowe

Tyle !

9. Animacje słabe ;(- bardzooo słabe

No i moja ostatnia perełka
10. Basen zewnętrzny -piękny duży jest też troszkę głębszy a w nim .... uwaga uwaga SŁONA WODA ! - chyba dlatego aby było taniej

Z plusów:
- jedzenie ok - jak na 4 gwiazdki / na 5 oczekuje większej zmienności różnorodności brak np. Kuchni meksykańskiej, tajskiej itp.
- obsługa miła
-wi-fi wszędzie
-hotel ma wprowadzoną duża optymalizację - gość hotelowy sam robi sobie kawę, leje wino z dystrybutora itp. (Co ma swoje zalety nie trzeba się nikogo prosić)
- podczas posiłków na stołach są wody - szok nie trzeba za nie ekstra płacić
- pokoje są sprzątanie codziennie
-duża różnorodność roślinności

Dziękujemy, bjoanna1
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BarceloHydraBeach, Guest Relations Manager, Barcelo Hydra Beach ResortOdpowiedź udzielona 17 czerwca 2019

Dear Guest,
We are surprised to read your dissatisfaction within you comments regarding your experience with us, especially because we have not received any feedback from your during your stay but we would have been very glad to intervene with an immediate solution.
As a hotel policy of environmental safeguard, we promote a free towel change only once per week but we welcome any other change with an extra charge.
Regarding the air-conditioning, we are sorry if there was a problem with the functioning of the system in your room; we would have sent our maintenance staff immediately to repair it whether we would we had known it.
At Barcelo we take seriously the cleaning and hygiene of rooms and common area and is very surprising to read your comments regarding the linen, as we ensure one daily change from 07:00am until 04:30pm but we welcome any special request of our guest if promptly communicated at reception.
We understand reading your review that apparently you were not properly informed about your All Inclusive type of meal plan upon reservation and would like to take the opportunity to point out that,as reported on our website, the All Inclusive is related to the entertainment, drinks, meals and snacks in selected area of the resort and program, as we always strive to give the best value to our guests studying the best offer in accordance to all values of our market.
For a future occasion, we invite you to join our Premium offer that proposes you a wider meals and drinks program.
We are sorry to read that you were not satisfied with the rooms we accommodated you in and not been able to ensure a free upgrade but due to the high occupancy of this period we are limited to provide only the same room category of your reservation.
Regarding our pools, we deeply regret your disappointment for our salty infinity pool, as it is clearly explained in our website and it lacks of any significant chemical.
On the other hand, we are glad to read that you enjoyed the many culinary delights prepared by our professional Chefs who always strive to offer a wide variety of typical delights in order to please all palates and we thank you for letting us know that we could conquer yours.
We appreciate the time you took to share your concerns and it is our hope that you will give us the opportunity to better serve you in the future.
Sincere regards

The Guest Experience team