“Rewelacja!!”
Kronplatz Ski Fields — recenzja

Kronplatz Ski Fields
Zrecenzowano 7 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepsze miejsce na narty jakie odwiedziliśmy. Świetnie przygotowane trasy. Różnorodność tras jest tak duża że każdy znajdzie coś dla siebie. Wyjazd w marcu to po prostu bajka. Ciężko jest zjezdzic wszystko w tydzień. Dodatkowo pyszne jedzenie na stoku w normalnych cenach. Jedynym mankamentem jest koszt skipassa ale jesteśmy tutaj już drugi raz więc jak widać warto wydać. Rewelacja!!

Dziękujemy, Magdalena W
Filtrowanie

Zrecenzowano 29 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Świetnie przygotowane stoki, brak kolejek do wyciągów i przepiękna pogoda, po porostu cudowne miejsce. Każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno początkujący jak i zaawansowani. Dodatkowo przepyszne jedzenie na stoku w przystępnej cenie. Serwowany na stoku Steak toast podbił moje serce. W niektórych miejscach dostępne menu w języku polskim.

Dziękujemy, Karolina B
Zrecenzowano 6 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Wypad w marcu w to miejsce to najlepsza rzecz na swiecie ! Świetne trasy, długie, szerokie, dobrze oznaczone, wszędzie gondolki albo krzesła. Oczywiście rowniez mnóstwo miejsc barowych aby móc odpocząć i cos zjesc :) jak najbardziej polecam super ośrodek narciarski :)

Dziękujemy, Paulina C
Zrecenzowano 18 lutego 2016

Ponad 100 km tras. Każdy znajdzie coś dla siebie. To właśnie tutaj moja córka nauczyła się jeździć. Niebieskie w sam raz dla dzieciaków. Czarne wymagające i długie zdecydowanie dla "mających już jakieś pojęcie". Opłata mocno ponad 200e za 6 dni jeżdżenia. Słoneczka na te 6 dni mieliśmy ledwie 2 a więc jak na standardy włoskie niewiele ;-). Stacja nowoczesna, poza 1 czy dwoma gondolami, które były trochę ciasne i trochę niewygodne. Ludzi niestety dużo. Na szczycie trzeba trochę dreptać żeby dostać się do wybranych tras. Znajduje się tam także Messner Mountain Museum - głównie dla zainteresowanych tematyką zdobywania gór. Czasami trzeba chwilę odstać aby dostać się do gondolki ale nie jest to długie oczekiwanie. Na narty można dostać się oczywiście autem, Ski busem ale i pociągiem, który ma stację 50 metrów od wejścia do gondolki.
A więc bombardino i na narty !

Dziękujemy, BartekWwaWola
Zobacz więcej recenzji
Zrecenzowano 16 marca 2015

Duża różnorodność tras. Niezła tzw czarna piątka - pięć czarnych tras, z których dwie mają po 5 km. Dzieci również będą miały mnóstwo frajdy i zabawy. Bez tłoku na stokach i kolejek. Wrócę tam za rok.

Dziękujemy, Justyna G

Kronplatz Ski Fields — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Brunico, Południowy Tyrol

Byłeś(-aś) w Kronplatz Ski Fields? Podziel się wrażeniami!