“Piękna lokalizacja, smaczne jedzenie”
Straszny Dwór — recenzja

Straszny Dwór
Nr 2 wśród 8 Restauracje (Chodzież)
Zrecenzowano 9 września 2019

Jedzenie prima sorcik- hamburger z dzika pierwsza klasa. Obsługa bardzo miła. Wejście na płasko, co ułatwia dostanie się do wewnątrz Mamom z dzieckiem w wózku :-)

Dziękujemy, EwZet

Zrecenzowano 10 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Sam proces rezerwacji przebiegł sprawnie. Kontakt mailowy oraz telefoniczny, w zasadzie bez problemu. Szkoda że pomimo tego że wspomnieliśmy że mamy niemowlaka dostaliśmy pokój na piętrze.

Hotel umiejscowiony jest blisko jeziora strzeleckiego, dlatego jeśli lubisz spacery, las i naturę to ten hotel może takie sąsiedztwo zaoferować.

Dostaliśmy apartament „złoty”, umiejscowiony na pierwszym piętrze. Niestety łóżko które w tym pokoju jest dostępne woła o pomstę do nieba.
Trzeszczące, moje plecy do teraz czują każdą sprężynę z materaca.
Warto by popracować nad wyciszeniem ścian, dało się słyszeć kogoś chrapiącego.

W cenie wliczone było śniadanie. Smaczne choć monotonne, więc przy dłuższym pobycie może to być problem.

Ogólnie to hotel ma dużo plusów jak i minusów, stąd średnia ocena.

Dziękujemy, 939DanielA939
Zrecenzowano 7 marca 2019

drogo, to lekka przesada.Obiady również mają wygórowane ceny a walory smakowe pozostawiają wiele do życzenia. nie polecam i nie wróce

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, karolkania
Zrecenzowano 7 września 2018

Wyjątkowe wnętrze i bardzo ładne otoczenie. I na tym kończą się zalety. Bardzo słaba obsługa. Kilka razy musieliśmy przypominać, co zamówiliśmy, a i tak pomylono zamówienia. Bardzo długo czekaliśmy. Desery słabe.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, MC_Ewelina
Zrecenzowano 12 marca 2018

nie wiem jak smakuja posilki główne, natomiast desery sa średnie, a sok z cytryn to nieporozumienie po prostu, napewno nie byl ze swiezych cytryn, ladna lokalizacja i wystroj wnetrz

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, WieslawaWa

Straszny Dwór — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rataje, Wielkopolska
Chodzież, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Straszny Dwór? Podziel się wrażeniami!