“To nie był dobry dzień Kota Wasyla”
U kota Wasyla — recenzja

U kota Wasyla
Nr 4 wśród 8 Restauracje (Chodzież)
Opis: Restauracja w pensjonacie " U kota Wasyla" to kuchnia z sercem i sielskim klimatem. Serwujemy tradycyjne dania z regionu Wielkopolski, Polski a także elementy kuchni wloskiej i francuskiej.
Zrecenzowano 3 września 2019

Zacznę od złych rzeczy: Po całodniowych regatach podjechaliśmy do Hotelu gdzie dowiedzieliśmy się że kuchnia nieczynna bo jest impreza.... Jakoś podczas przyjmowania rezerwacji nikt nas nie poinformował o tym. Po nocy przespanej w hotelu w łazience okóło 50 os z którymi trzeba było powalczyć żeby skorzystać z toalety.
Na plus: miła obsługa, smaczne śniadanie, ciekawe miejsce.

Dziękujemy, 597mariuszn

Zrecenzowano 7 stycznia 2019

Sprawdzone miejsce pod względem kulinarnym, organizacyjnym na imprezy rodzinne typu chrzciny, roczek, weselne przyjęcie. Bardzo odpowiada mi przestrzeń na oszklonej sali i to, że dzieci mogą bezpiecznie przebywać w lokalu.Za to duży plus ;)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, biznesowo
Zrecenzowano 26 września 2018 z urządzeń przenośnych

Zjechalem z trasy na szybki obiad i z braku pierogow wzialem zurek. Jeden z lepszych jakie jadlem. Taki jak lubie, mocno kwasny ze spora porcja kielbasy i jajkiem w koszulce (jajko troche za mocno mialo sciete zoltko). Pierwszy raz w zurku mialem pieczarki ale nie przeszkadzaly w smaku. Nie wiem jak inne dania ale zurek swietny.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, jakubk937
Zrecenzowano 25 maja 2017

Hotel godny polecenia. Ladne klimatyczne pokoje. Przyzwoita czystość, miła obsługa. Samo umiejscowienie średnie - obok drogi krajowej. Ogólnie warto chociaż cena mogłaby być niższa o ok 20 %

Termin wizyty: grudzień 2016
Dziękujemy, 309pawelwo
Zrecenzowano 18 października 2016

"U kota Wasyla" byłem na bankiecie. Bardzo mi przypadł do gustu lokal, a przede wszystkim oferowane tu jedzenie. Polecam serdecznie każdemu kto zgłodniał i chciałby zjeść coś naprawdę dobrego.

Termin wizyty: wrzesień 2016
1  Dziękujemy, zderzak

U kota Wasyla — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Chodzież, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w U kota Wasyla? Podziel się wrażeniami!