“Jedzenie dobre, gorzej z obsługą”

Karczma Tabakowy Chodnik
Nr 1 wśród 6 Restauracje (Zawoja)

Sobota po południu. Lokal prawie pełen ludzi, stoliki na zewnątrz również w większości pozajmowane. Na początku dość długo czekaliśmy na karty, potem jeszcze dłużej na możliwość złożenia zamówienia. Dania wydane dość sprawnie. Na rachunek się nie doczekaliśmy i podeszliśmy sami uregulować. Bardzo ciekawe czekadełko - coś jak paluszki chlebowe z bardzo fajnym sosem czosnkowym. Reszta dań bardzo smaczna. Wewnątrz ciemno, co powodowało niezbyt przyjemna atmosferę. Do tego niedosyt związany z obsługa. Na pewno wrócimy i może wtedy będzie 5/5.

Dziękujemy, andrzejk494

Zamówiłam na przystawkę serki górskie z żurawiną. Były bardzo smaczne. Niestety pierogi ruskie - totalna porażka. Farsz może i dawał radę, jednak całość była "przyprawiona" vegetą bądź innym kucharkiem. Było mi tak przykro, że ktoś postanowił tak zepsuć to danie. Zupełnie przysłoniło obecność złotej cebulki i miękkiego ciasta. A szkoda... :(
Ceny umiarkowane, obsługa poprawna.
Zdecydowanie na plus działa umiejscowienie lokalu - ogródek znajduje się nad strumieniem. Szum płynącej wody pozwala się odprężyć i spędzić czas że znajomymi w bardzo urokliwym miejscu.

Dziękujemy, 756angelikac

Bardzo smaczne jedzenie ,polecam zestaw dla dwojga ,nie do przejedzenia i naprawdę smaczne. Dziwi mnie dopłata za chrzan ,ale cóż taki mamy klimat... Generalnie najlepszą karczma w Zawoi.

Dziękujemy, maverick_dk
Zrecenzowano 10 września 2019

Niezłe jedzenie w umiarkowanych jak na te regiony cenach. Jedynie muzyka którą raczy a raczej dręczy, się gości powinna być dobrana do gustów wszystkich - nie jest aż takie trudne.

Dziękujemy, Andrzej K
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Super restauracja. Miła atmosfera i sprawna obsługa. Posiłki bardzo duże nie do przejedzenia w przystępnych cenach. Zarówno w lecie jak i zimie można posiedzieć na zewnątrz na tarasie (w ziemie ogrzewany) i spoglądać na płynący potok.

1  Dziękujemy, Czesław S

Karczma Tabakowy Chodnik — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Korbielów, Województwo śląskie
Jeleśnia, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Karczma Tabakowy Chodnik? Podziel się wrażeniami!