Zrecenzowano 20 maja 2018

Hotel położony w ładnym miejscu, pokoje i łazienka czyste, dość prosto wyposażone. Byłoby 5 punktów, gdyby nie twarde łóżko i parodia poduszki z jakimś sztucznym wypełniaczem, który częściowo był zbity i poduszka była strasznie nierówna, nie dało się jej w żaden sposób ułożyć.
Hotel dysponuje jacuzzi (super sprawa), saunami i basenem. Basen (wewnątrz hotelu) nie jest duży, ale przyjemnie się w nim pływa, wszystko jest czyste i estetyczne. Na mapie był też basen letni, ale w rzeczywistości go chyba nie było (albo był w budowie?).
Niedopuszczalny jak dla mnie był też hałas na budowie za oknami (chyba właśnie budowali ten letni basen) - robotnicy zaczynali pracę o 6 rano niemal tuż pod oknami! Ja rozumiem, że trzeba to jakoś zbudować, ale dla przyzwoitości przydałoby się chociaż poinformować i przeprosić gości za niedogodność.

• Data pobytu: maj 2018, podróż służbowa
Dziękujemy, Gabriela S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Recepcja J, Kierownik recepcji, Jawor Hotel & Spa - ZawojaOdpowiedź udzielona 6 czerwca 2018

Dziękujemy za opinię. Bardzo się cieszymy, iż relaks w strefie Wellness był dla Państwa przyjemny i tak miło go Państwo zapamiętali.

Wszelkie wątpliwości lub niedogodności prosimy zgłaszać podczas pobytu recepcji hotelowej, która dołoży wszelkich starań, aby je usunąć bądź zniwelować. Dzięki informacjom płynącym od Państwa wiemy, co wymaga poprawy i możemy interweniować.

Jeśli poduszka umieszczona w pokoju jest dla Państwa niewygodna prosimy o zgłoszenie tego faktu recepcji hotelowej bądź paniom pokojowym, które natychmiast ją wymienią bądź dołożą drugą, by odpoczynek był dla Państwa komfortowy.
W kwietniu rozpoczęliśmy przebudowę basenu zewnętrznego – poprzedni basen został rozebrany, a w jego miejsce już wkrótce zostanie wybudowany nowy, z niespodzianką dla naszych Gości – kolejnym jacuzzi zewnętrznym, którym będzie można cieszyć się już w trakcie zbliżających się wakacji!

Wszelkie prace ekipa budowlana prowadzi w tygodniu i rozpoczyna po godzinie 7, a mając na szczególnej uwadze Państwa wypoczynek prace o wyższym natężeniu hałasu w późniejszych godzinach. Przepraszamy, jeśli pomimo tych starań, trwająca przebudowa letniego basenu była dla Państwa nadmiernie uciążliwa.

Mamy nadzieję, że odwiedzą nas Państwo wkrótce ponownie, by ocenić efekty będących już na ukończeniu prac.

Zrecenzowano 29 marca 2018

Bardzo fajny hotel ze świetnym widokiem na babią górę. Pokój fajny, standardowy, ale widok z balkonu mega! SPA jest super (basen, sauny i zabiegi). Największa zaleta: obsługa. Wszystkie Panie z recepcji, saun i SPA są bardzo uśmiechnięte, przyjazne i zawsze chcą pomóc i doradzić ( i bardzo dobrze znają ofertę hotelu i wiedzą co zaproponować i pokazać).

Drobna rada: W restauracji podczas śniadań i kolacji jest trochę anonimowo. Panie z obsługi mogą podejść, przywitać się i dać trochę instrukcji co gdzie jest, żeby goście nie czuli się zagubieni.

Dzięki!

Wskazówka dotycząca pokojów: Poproście o pokój z widokiem na babią górę.
  • Data pobytu: marzec 2018, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, paulinachmielarz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Recepcja J, Kierownik recepcji, Jawor Hotel & Spa - ZawojaOdpowiedź udzielona 8 kwietnia 2018

Serdecznie dziękujemy za fantastyczną opinię! Bardzo się cieszymy, iż pobyt w naszym obiekcie zapisał się w Państwa pamięci jako przyjemny i komfortowy, także z uwagi na niezwykły, spektakularny widok na Babią Górę - Królową Beskidów. Ślicznie dziękujemy za podkreślenie wysokiej wartości obsługi, jaką reprezentuje nasz personel oraz za wszelkie rady i wskazówki - opinie naszych Gości są dla nas ważnymi drogowskazami w dalszym rozwoju hotelowego kompleksu :)

Zrecenzowano 26 marca 2018

Pięknie położony, przytulny, pokój skromny, bez zbytków, ale wygodny , cichy, ciepły i przytulny, ze wspaniałym widokiem . Jedzenie bardzo smaczne - tak śniadanie, jak i obiadokolacja -uwaga- te posiłki podawane są w pomieszczeniu bez okien. Na wyższej kondygnacji znajduje się klimatyczna restauracja z równie dobrym jedzeniem. Kompleks SPA nieduży, jednak bardzo ładny.
Obsługa wszędzie bardzo sympatyczna. Chętnie wybiorę ponownie ten hotel.

• Data pobytu: wrzesień 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Hawranek

Bardzo dziękujemy za Państwa opinię - za docenienie wielu miłych aspektów pobytu w naszym hotelu – obsługi, wyżywienia, a zwłaszcza zapierającego dech widoku na wciąż zaśnieżoną Babią Górę :)

Restauracja hotelowa składa się z dwóch pomieszczeń, połączonych ze sobą przejściem otwartym przejściem - mogą Państwo usiąść zarówno blisko bufetu szwedzkiego, jak i w sali restauracyjnej, a już wkrótce w pięknie przygotowanej części zewnętrznej :) Na piętrze pierwszym, obok recepcji, znajduje się lobby bar - do dyspozycji naszych Gości w godzinach wieczornych i nocnych.

Serdecznie zapraszamy na kolejny pobyt i do skorzystania ze wszystkich atrakcji naszej słynnej już strefy SPA&Wellness - dwóch gabinetów odnowy biologicznej, basenu, jacuzzi wewnętrznego, strefy saunarium - czterech saun: suchej, parowej solnej, parowej aromatycznej, infrared, uwielbianego przez naszych Gości jacuzzi zewnętrznego i tężni solankowej

Zrecenzowano 11 lutego 2018

Hotel odwiedziliśmy z rodziną korzystając z pakietu związanego z feriami. Hotel przyjazny rodzinom z dziećmi. Dzieci korzystały z xbox-a, przestronnego basenu i animacji.Rodzice ze strefy SPA i zabiegów- polecam!!!!! Świetne sauny. Jedzenie domowe, smaczne chociaż grillowany indyk/kurczak z dużą ilością przypraw nie przypadł do gustu naszej rodzinie i naszym żołądkom.....Obsługa przyjazna i pomocna. ..blisko do wyciągów o średnim stopniu trudności. Na pewno jest to miejsce godne uwagi w tym regionie

• Data pobytu: luty 2018, podróż z rodziną
Dziękujemy, Ejka3
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Recepcja J, Kierownik recepcji, Jawor Hotel & Spa - ZawojaOdpowiedź udzielona 5 marca 2018

Serdecznie dziękujemy za Państwa opinię! Niezmiernie nam miło, iż udało nam się spełnić Państwa oczekiwania w tak wielu kwestiach -
lokalizacji, standardu obsługi, dodatkowych świadczeń dla dzieci czy naszej słynnej strefy SPA&Wellness :) Zapraszamy ponownie i pozdrawiamy!

Zrecenzowano 22 stycznia 2018

To był nasz trzeci pobyt w tym hotelu i na pewno nie ostatni. Wspaniała lokalizacja u stóp Babiej Góry, wszechpanująca cisza i spokój. Pyszne, domowe jedzenie, znakomity kompleks spa z rewelacyjnym saunarium. Przemiła obsługa, ciekawe wieczory tematyczne zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Nie wyobrażamy sobie innego miejsca na wypoczynek zimowy.

Wskazówka dotycząca pokojów: Polecam pokoje z widokiem na Babią Górę
  • Data pobytu: styczeń 2018, podróż z rodziną
Dziękujemy, dnoszczakbielak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Recepcja J, Kierownik recepcji, Jawor Hotel & Spa - ZawojaOdpowiedź udzielona 7 lutego 2018

Bardzo dziękujemy za wspaniałą opinię! Aż serca całego personelu się radują na takie słowa Niezwykle cieszymy się, iż tak wiele aspektów pobytu w naszym obiekcie – cisza, strefa SPA&Wellness, standard obsługi, świadczeń oraz smaczna kuchnia – zapewniły wysoce satysfakcjonującą naszych przemiłych Gości całość. Cieplutko pozdrawiamy z zaśnieżonej Zawoi i zapraszamy Państwa ponownie - o każdej porze roku!