Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Hotel pięknie usytuowany, z pięknym widokiem. Miejsce z klimatem gdzie można wypocząć oraz dobrze zjeść. Ponadto fajną atrakcją jest to mini zoo oraz wieża widokowa. Polecam wszystkim. Na pewno wrócimy i spędzimy tam nie jeden dzien.

Dziękujemy, rPanSmakosz
Zrecenzowano: 26 lipca 2019

Hotel bardzo ładny i czysty. Jedynym mankamentem dla mnie to telewizor zawieszony na ścianie zbyt wysoko.
Łóżko wygodne. Łazienka również czysta.
Położenie tego hotelu jest świetne na szczycie góry. Wkoło las i cisza.
Śniadania bardzo dobre wydawane już od 7.00
Zdecydowanie polecam ten hotel wszystkim którzy chcą spędzić chwile odpoczynku z dala od zgiełku miasta.

• Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Andrzej D
Zrecenzowano: 29 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel jest usytuowany w urokliwym miejscu, na samym szczycie gory. ( Zimą podjazd do hotelu mrozi krew w żyłach haha ) Ogolnie otoczenie hotelu bardzo przyjemne. Jest nawet mini zoo z kozami, lamami.

Pokoje są w miare czyste i schludne, ale trochę zalatują myszką i mogliby je odnowić, szczególnie łazienki bo w nocy było w nich mase rybików.

Troche denerwował mnie materac łóżka, bo nałożyli na niego mate antymoczową która nieprzyjemnie szeleściła.

Śniadania jak najbardziej na plus, smaczne w przestronnej restauracji. Jedynie niezbyt dobra jajecznica( z proszku, niestety)

Ogolna ocena to 4/6

Dziękujemy, sandrakasandraa
Zrecenzowano: 2 czerwca 2019

Do Beskidzkiego Raju wręcz trzeba zaglądnąć. Kompleks hotelowy położony jest przepięknie na jednym ze szczytów Beskidu Żywieckiego. Roztacza się stąd niezwykły widok na pasmo Babiej Góry i okoliczne kotliny. Z wieży widokowej dojrzymy też Gorce, Leskowiec oraz Beskid Śląski. Przy dobrej pogodzie to naprawdę raj dla oczu i ducha. Sam hotel zadbany, czyściutki. Standardowy pokój z trzema łóżkami trąci ciasnotą i wrażenia w tym zakresie nie poprawia maleńki balkonik. Nastrój ratuje panorama za oknem oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Śniadania bardzo przyzwoite na ciepło lub zimno, z naprawdę niezłym wyborem wędlin i serów oraz dobrą kawą. Kuchnia (wg. sloganu reklamowego "serce hotelu") poza tym zupełnie nie w moim guście i obiad mogę ocenić tylko jako przeciętny. No i jeszcze jedno: czy od gości hotelowych naprawdę trzeba jeszcze pobierać 2 zł. za wstęp na wieżę widokową ? Niby to "nie pieniądz" ale jakoś irytuje. Sumując: warto ale przede wszystkim ze względu na położenie i bajeczne widoki.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Marcin66
Zrecenzowano: 14 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel w dosyć dobrym standardzie.Bar bez klimatu.Jedzenie jeśli chodzi o pakiet bardzo dobre, restauracja natomiast nie powalila nas burger slabiutki.Recepcja bardzo pomocna.Masazystki bardzo miłe i kompetentne.W pokojach typu standard na wielki plus zasługuje łazienka duża i czysta, kluje brak szlafrokow, gdyż spa jest w tym samym budynku.Pokoj jeśli chodzi o wielkość bardzo wporzadku,niestety brudne ściany i szyby w oknach ale to szczegół.Hotel do polecenia,myślę że tam wrzucę.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, lucaw1980