“Dobrze, dużo i smacznie”
Karczma Dzika Chata — recenzja

Karczma Dzika Chata
Nr 2 wśród 6 Restauracje (Zawoja)

Zamówiliśmy wszystkie dania z dziczyzna oznaczone w karcie nazwiskiem znanej restauratorki. Pasztet dobry, pierogi dobre, gulasz bardzo dobry. Porcje duże. Porcja kwaśnicy przesadzona- dużo kapusty , spory kawalek wędzonki, duża łycha ziemniaków. Obsługa bardzo sprawna. Ceny w miarę przystępne.

Dziękujemy, andrzejk494

Mimo iż zjedliśmy tylko obiad podczas podróży miejsce wywarło na nas bardzo pozytywne wrażenia. Bardzo ładne wykończenie, można poczuć się jak w prawdziwej wiejskiej chacie. Obsługa miła. Co najważniejsze jedzenie pyszne, polecam spróbować golonkę która rozpływa się w ustach.

Dziękujemy, Leszek D

Obsługa bardzo miła, uśmiechnięta i pomocna. Domowy smalec i świeży, pachnący chleb to niesamowity i pyszny duet. Na pewno wrócimy i polecamy gorąco.

Dziękujemy, Karol N

Bardzo smakowały nam pierogi i wyjątkowa dziczyzna, piękny wystrój restauracji oraz bardzoładny ogródek. Porcje wyjątkowo duże.

Dziękujemy, Sonia J

Obiad bardzo nam smakował, szybko dostaliśmy zamówienie i bardzo się najedliśmy (duże porcje) ceny rozsądne a obsługa miła.

Dziękujemy, Janek K

Karczma Dzika Chata — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Korbielów, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Karczma Dzika Chata? Podziel się wrażeniami!