“Domowe jedzenie”
Karczma Dzika Chata — recenzja

Karczma Dzika Chata
Nr 2 wśród 6 Restauracje (Zawoja)

Obsługa bardzo miła, uśmiechnięta i pomocna. Domowy smalec i świeży, pachnący chleb to niesamowity i pyszny duet. Na pewno wrócimy i polecamy gorąco.

Dziękujemy, Karol N

Bardzo smakowały nam pierogi i wyjątkowa dziczyzna, piękny wystrój restauracji oraz bardzoładny ogródek. Porcje wyjątkowo duże.

Dziękujemy, Sonia J

Obiad bardzo nam smakował, szybko dostaliśmy zamówienie i bardzo się najedliśmy (duże porcje) ceny rozsądne a obsługa miła.

Dziękujemy, Janek K

W karczmie warto spróbować wyjątkowo dobrej kwaśnicy i dziczyzny. Potwierdzam że porcje są duże i można się najeść, ceny normalne. Polecam

Dziękujemy, Malwina K

Piękny ogródek i pas zieleni okalający wokół karczmy. Bardzo czystko i piękne wnętrze. Obsługa rewelacyjna a jedzenie na najwyższym poziomie, szczególnie polecamy placki po bacowsku.

Dziękujemy, Ewa W

Karczma Dzika Chata — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Korbielów, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Karczma Dzika Chata? Podziel się wrażeniami!