“Udane chrzciny”
Karczma Dzika Chata — recenzja

Karczma Dzika Chata
Nr 2 wśród 6 Restauracje (Zawoja)
Zrecenzowano 13 września 2019

W karczmie zrobiliśmy chrzciny córki, goście są bardzo zadowoleni, impreza wypadła super. Jedzenia było dużo, wszystko smaczne i świeże, obsługa miła. Polecam

Dziękujemy, Hubert J

Zrecenzowano 10 września 2019

Jedzenie przepyszne. Jedliśmy kwaśnicę, ja devolaja, a mąż gulasz z dziczyzny. Próbowałam wszystko dobre. Serdecznie polecam!

Dziękujemy, kingacieslik
Zrecenzowano 9 września 2019

Bardzo ładne wnętrza karczmy, miła obsługa która dostarczyła nam dania po około 20 minutach (przy dużej ilości klientów). Ładne zielone otoczenie karczmy. No i co najważniesze, jedzenie bardzo nam smakowało.

Dziękujemy, Edyta M
Zrecenzowano 5 września 2019

Byliśmy tutaj na przyjęciu weselnym, dawno nie uczestniczyliśmy w tak dobrej zabawie. Wesele trwało 2 dni. Świetna obsługa, pyszne jedzenie. Hotel i SPA zaraz obok, goście byli bardzo zadowoleni.

Dziękujemy, Tomek M
Zrecenzowano 4 września 2019

Piękna karczma, dużo ciekawych potraw w menu, spróbowaliśmy placka po bacowsku, kwaśnicę oraz dziczyznę, wszystkie dania nam bardzo smakowały. Porcje zdecydowanie większe niż w innych restauracjach. Obsługa sympatyczna. Polecamy

Dziękujemy, Bogdan P

Karczma Dzika Chata — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Korbielów, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Karczma Dzika Chata? Podziel się wrażeniami!