“Super wesele”
Karczma Dzika Chata — recenzja

Karczma Dzika Chata
Nr 2 wśród 6 Restauracje (Zawoja)
Zrecenzowano 5 września 2019

Byliśmy tutaj na przyjęciu weselnym, dawno nie uczestniczyliśmy w tak dobrej zabawie. Wesele trwało 2 dni. Świetna obsługa, pyszne jedzenie. Hotel i SPA zaraz obok, goście byli bardzo zadowoleni.

Dziękujemy, Tomek M

Zrecenzowano 4 września 2019

Piękna karczma, dużo ciekawych potraw w menu, spróbowaliśmy placka po bacowsku, kwaśnicę oraz dziczyznę, wszystkie dania nam bardzo smakowały. Porcje zdecydowanie większe niż w innych restauracjach. Obsługa sympatyczna. Polecamy

Dziękujemy, Bogdan P
Zrecenzowano 4 września 2019

Cześć! Chciałabym gorąco polecić tą karczmę. Byliśmy z Narzeczonym na kolacji. Super wystrój po kuchennych rewolucjach, jedzenie przepyszne, w miarę dobra obsługa. Restauracja bardzo przyjemna, warto tu zaglądnąć nawet ze względu na to dobre jedzenie. Polecam

Dziękujemy, Zuzanna K
Zrecenzowano 2 września 2019

Najlepsza restauracja w jakiej miałem okazję być. Zdecydowanie i bez jakichkolwiek wątpliwości daję Wam najwyższą notę. Jedzenie jest tutaj tak pyszne że aż żal odchodzić od stołu, obsługa pierwsza klasa, wszystko na najwyższym poziomie. Jedzenie podawane bardzo elegancko i estetycznie, nigdy mi się nie zdarzyło to że zamawiam danie gorące, a w rzeczywistości jest już zimne, co w innych restauracjach ma miejsce bardzo często także tutaj ogromny pozytyw. Do tego niepowtarzany wystrój, fajny klimat i ładna okolica. Jestem zakochany w waszej restauracji i w waszym jedzeniu :)

Dziękujemy, marcinbaranowski3
Zrecenzowano 2 września 2019

Karczma do której warto zajrzeć i spróbować bardzo dobrej dziczyzny oraz pysznej kwaśnicy. Rzeczywiście porcje są dośc duże a ceny normalne. Obsługa bardzo miła. Polecamy

Dziękujemy, Monika L

Karczma Dzika Chata — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Korbielów, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Karczma Dzika Chata? Podziel się wrażeniami!