“Najlepsza rejstauracja! :)”
Karczma Dzika Chata — recenzja

Karczma Dzika Chata
Get food delivered
Nr 4 wśród 5 Restauracje (Zawoja)
Zrecenzowano 2 września 2019

Najlepsza restauracja w jakiej miałem okazję być. Zdecydowanie i bez jakichkolwiek wątpliwości daję Wam najwyższą notę. Jedzenie jest tutaj tak pyszne że aż żal odchodzić od stołu, obsługa pierwsza klasa, wszystko na najwyższym poziomie. Jedzenie podawane bardzo elegancko i estetycznie, nigdy mi się nie zdarzyło to że zamawiam danie gorące, a w rzeczywistości jest już zimne, co w innych restauracjach ma miejsce bardzo często także tutaj ogromny pozytyw. Do tego niepowtarzany wystrój, fajny klimat i ładna okolica. Jestem zakochany w waszej restauracji i w waszym jedzeniu :)

Dziękujemy, marcinbaranowski3

Zrecenzowano 2 września 2019

Karczma do której warto zajrzeć i spróbować bardzo dobrej dziczyzny oraz pysznej kwaśnicy. Rzeczywiście porcje są dośc duże a ceny normalne. Obsługa bardzo miła. Polecamy

Dziękujemy, Monika L
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Malownicze miesjce które odwiedziliśmy wracając z wakacji i jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni. Obsługa miła, już po chwili przynieśli nam wodę dla naszego pieska (mimo iż nie prosiliśmy). Szybka realizacja zamowienia, pyszne pierogi, rybka i kwaśnica. polecamy

Dziękujemy, Basia K
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Bardzo nam się podobało. Wokół karczmy piękna zieleń i letni ogródek. Duży parking. Obsługa szybko znalazła dla nas stolik mimo dużej ilości gości. Jedzenie pyuszne, rewelacyjna kwaśnica i pierogi.

1  Dziękujemy, Marek M
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W restauracji bardzo ważne jest pierwsze wrażenie. Tu było słabe. Wystrój raczej bez gustu, połączenie białych luster, które zawieszone są tak, że widać posiłki na stołach przed nimi raczej nie dodają estetyki, tak samo czerwone zasłony. Ogólnie obsługa bez zainteresowania, na stołach obok nas około 20 min stały brudne naczynia, a ludzi było mało. Słabo.

2  Dziękujemy, 994dawidp

Karczma Dzika Chata — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Karczma Dzika Chata? Podziel się wrażeniami!