“Smaczne dania”
Karczma Dzika Chata — recenzja

Karczma Dzika Chata
Get food delivered
Nr 4 wśród 5 Restauracje (Zawoja)
Zrecenzowano 2 września 2019

Karczma do której warto zajrzeć i spróbować bardzo dobrej dziczyzny oraz pysznej kwaśnicy. Rzeczywiście porcje są dośc duże a ceny normalne. Obsługa bardzo miła. Polecamy

Dziękujemy, Monika L

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Malownicze miesjce które odwiedziliśmy wracając z wakacji i jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni. Obsługa miła, już po chwili przynieśli nam wodę dla naszego pieska (mimo iż nie prosiliśmy). Szybka realizacja zamowienia, pyszne pierogi, rybka i kwaśnica. polecamy

Dziękujemy, Basia K
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Bardzo nam się podobało. Wokół karczmy piękna zieleń i letni ogródek. Duży parking. Obsługa szybko znalazła dla nas stolik mimo dużej ilości gości. Jedzenie pyuszne, rewelacyjna kwaśnica i pierogi.

1  Dziękujemy, Marek M
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W restauracji bardzo ważne jest pierwsze wrażenie. Tu było słabe. Wystrój raczej bez gustu, połączenie białych luster, które zawieszone są tak, że widać posiłki na stołach przed nimi raczej nie dodają estetyki, tak samo czerwone zasłony. Ogólnie obsługa bez zainteresowania, na stołach obok nas około 20 min stały brudne naczynia, a ludzi było mało. Słabo.

2  Dziękujemy, 994dawidp
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

W tej restauracji mają jedna z najlepszych kwaśnic jakie jadłem. Do tego bardzo dobry pasztet z dzika. Ceny niskie w stosunku do wielkości porcji. Polecam

Dziękujemy, Marek K

Karczma Dzika Chata — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Karczma Dzika Chata? Podziel się wrażeniami!