“Smaczne dania”
Karczma Dzika Chata — recenzja

Karczma Dzika Chata
Nr 2 wśród 6 Restauracje (Zawoja)
Zrecenzowano 2 września 2019

Karczma do której warto zajrzeć i spróbować bardzo dobrej dziczyzny oraz pysznej kwaśnicy. Rzeczywiście porcje są dośc duże a ceny normalne. Obsługa bardzo miła. Polecamy

Dziękujemy, Monika L

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Malownicze miesjce które odwiedziliśmy wracając z wakacji i jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni. Obsługa miła, już po chwili przynieśli nam wodę dla naszego pieska (mimo iż nie prosiliśmy). Szybka realizacja zamowienia, pyszne pierogi, rybka i kwaśnica. polecamy

Dziękujemy, Basia K
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Piękna duża karczma z ładnym ogródkiem, jedzenie nam smakowało, szczególnie kwaśnica i pierogi, potwierdzamy że porcje dość duże, z pewnością nawet najbardziej głodni najedzą się do syta. Cena ok a obsługa bardzo sprawna.

Dziękujemy, Piotr T
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Bardzo nam się podobało. Wokół karczmy piękna zieleń i letni ogródek. Duży parking. Obsługa szybko znalazła dla nas stolik mimo dużej ilości gości. Jedzenie pyuszne, rewelacyjna kwaśnica i pierogi.

1  Dziękujemy, Marek M
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Kwaśnica i golonka to według mnie najsmaczniejsze rzeczy w karcie, jeszcze warto spróbować kwaśnicę. Restauracja ładna z miłą obsługą.

Dziękujemy, Sławek R

Karczma Dzika Chata — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Korbielów, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Karczma Dzika Chata? Podziel się wrażeniami!