“Dla głodomorów”
Karczma Dzika Chata — recenzja

Karczma Dzika Chata
Nr 2 wśród 6 Restauracje (Zawoja)
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Atmosfera w karczmie bardzo przyjemna i rodzinna. Obsługa pomocna i uśmiechnięta. Dania bardzo dobre. Jedyny minus to za duże porcje. Nie da się zjeść całego dania :)

Dziękujemy, marcel L

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W restauracji bardzo ważne jest pierwsze wrażenie. Tu było słabe. Wystrój raczej bez gustu, połączenie białych luster, które zawieszone są tak, że widać posiłki na stołach przed nimi raczej nie dodają estetyki, tak samo czerwone zasłony. Ogólnie obsługa bez zainteresowania, na stołach obok nas około 20 min stały brudne naczynia, a ludzi było mało. Słabo.

Dziękujemy, 994dawidp
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

W tej restauracji mają jedna z najlepszych kwaśnic jakie jadłem. Do tego bardzo dobry pasztet z dzika. Ceny niskie w stosunku do wielkości porcji. Polecam

Dziękujemy, Marek K
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Odwiedziliśmy karczmę już drugi raz, przyciągają nas pyszne pierogi ruskie oraz z dziczyzną, świetnie przygotowane i podane. Do tego duża porcja, można się śmiało najeść. Polecamy

Dziękujemy, Daria K
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Dnia dzisiejszego po złożeniu zamówienia miała miejsce bardzo nieprzyjemna sytuacja. Pani kelnerka podała nam na stół przystawke - chleb ze smalcem. Po pierwszym ugryzieniu kromki poczułem dziwny przedmiot w moich ustach. Po wyjęciu okazało się że jest to metalowy element wielkości około 3-4mm z ostrymi krawędziami. Powiadomiłem najbliższego kelnera o zaistniałej sytuacji, na co dostałem odpowiedź "może jakiś rabat z tej okazji?". Metalowy element został przez niego zabrany, niestety popełniłem błąd i nie zrobiłem zdjęcia.
Chwilę później Pani kelnerka przyniosła zupe. Myślałem że nieprzyjemności mamy już za sobą. Niestety. Pani kelnerka parę minut później przyniosła drugie danie i położyła je na stole, w czasie kiedy my jeszcze jedliśmy zupę. Uważałem że skoro karczma jest po "rewolucjach słynnej restauratorki" to obsługa będzie obeznana z podstawowymi zasadami. Myliłem się.
Po posiłku zaproponowano nam deser na koszt firmy, odmówiłem gdyż bałem się już tam cokolwiek więcej brać, zaproponowano nam więc 10% rabatu. 10%!!!
Negocjacje zakończyły się na 20% rabatu, czyli dokładnie 20zł, sumie nic niewartej w porównaniu do skutków jakie mogły mieć miejsce, po tym jak połknąłbym ten metalowy ostry element.
Podsumowując, chcę Państwa przestrzec przed tym miejscem, ceny nieadekwatne do jakości serwowanych potraw, oraz możliwość znalezienia ciał obcych w produktach.

Dziękujemy, Adam W

Karczma Dzika Chata — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Korbielów, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Karczma Dzika Chata? Podziel się wrażeniami!