“Słabo”
Karczma Dzika Chata — recenzja

Karczma Dzika Chata
Get food delivered
Nr 4 wśród 5 Restauracje (Zawoja)
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W restauracji bardzo ważne jest pierwsze wrażenie. Tu było słabe. Wystrój raczej bez gustu, połączenie białych luster, które zawieszone są tak, że widać posiłki na stołach przed nimi raczej nie dodają estetyki, tak samo czerwone zasłony. Ogólnie obsługa bez zainteresowania, na stołach obok nas około 20 min stały brudne naczynia, a ludzi było mało. Słabo.

2  Dziękujemy, 994dawidp

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

W tej restauracji mają jedna z najlepszych kwaśnic jakie jadłem. Do tego bardzo dobry pasztet z dzika. Ceny niskie w stosunku do wielkości porcji. Polecam

Dziękujemy, Marek K
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Dnia dzisiejszego po złożeniu zamówienia miała miejsce bardzo nieprzyjemna sytuacja. Pani kelnerka podała nam na stół przystawke - chleb ze smalcem. Po pierwszym ugryzieniu kromki poczułem dziwny przedmiot w moich ustach. Po wyjęciu okazało się że jest to metalowy element wielkości około 3-4mm z ostrymi krawędziami. Powiadomiłem najbliższego kelnera o zaistniałej sytuacji, na co dostałem odpowiedź "może jakiś rabat z tej okazji?". Metalowy element został przez niego zabrany, niestety popełniłem błąd i nie zrobiłem zdjęcia.
Chwilę później Pani kelnerka przyniosła zupe. Myślałem że nieprzyjemności mamy już za sobą. Niestety. Pani kelnerka parę minut później przyniosła drugie danie i położyła je na stole, w czasie kiedy my jeszcze jedliśmy zupę. Uważałem że skoro karczma jest po "rewolucjach słynnej restauratorki" to obsługa będzie obeznana z podstawowymi zasadami. Myliłem się.
Po posiłku zaproponowano nam deser na koszt firmy, odmówiłem gdyż bałem się już tam cokolwiek więcej brać, zaproponowano nam więc 10% rabatu. 10%!!!
Negocjacje zakończyły się na 20% rabatu, czyli dokładnie 20zł, sumie nic niewartej w porównaniu do skutków jakie mogły mieć miejsce, po tym jak połknąłbym ten metalowy ostry element.
Podsumowując, chcę Państwa przestrzec przed tym miejscem, ceny nieadekwatne do jakości serwowanych potraw, oraz możliwość znalezienia ciał obcych w produktach.

1  Dziękujemy, Adam W
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

W restauracji zjedliśmy przepyszne pierogi i doskonały gulasz z dziczyzną, porcje spore, bardzo się najedliśmy a cena pozytywnie zaskoczyła. Polecamy

Dziękujemy, Dominik K
Zrecenzowano 29 lipca 2019

Wizyta dzisiaj 29.07.2019. W Chacie nie jest za czysto i lekko śmierdzi. Bywałem w wielu drewnianych restauracjach ale nie było tak nieprzyjemnego zapachu (brudu?).

Braki w karcie. Zamówione:

1 porcja pierogów z dziczyzny oraz 1 porcja ruskich. Po 20 minutach czekania kelnerka wróciła z informacją że ruskich już nie ma (można było poinformować szybciej). Wymieniłem na porcje z mięsem.

Co do pierogów:
Na pewno nie były świeże, w smaku ujdzie ale nie rzucały na kolana. Grube ciasto (ja akurat wole cienkie).

Stosunek Cena/Jakość :

Z mięsem - nie wiem, niby dużo, niby się zapchasz za te pieniądze ale w smaku... bardzo średnio.
Z dzika - ok ( ale nie ma efektu "WoW" )

Może i restauracja była w rewolucjach kilka lat temu, ale czar prysł albo przynajmniej nie dotrwał do dzisiejszego dnia.

Byliśmy ok godziny 14. i było może z 12 osób na tak duża restauracje, generalnie pustki. W innej restauracji bliżej ronda cały parking zapchany i nie dało się zaparkować - ludzie głosują nogami i chyba pokazują gdzie lepiej jeść w Zawoji.

Generalnie kolejny raz tu nie zawitam jeśli drastycznie nie zmieni się czystość i jakość potraw.

3  Dziękujemy, taselhoff

Karczma Dzika Chata — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Karczma Dzika Chata? Podziel się wrażeniami!