Kościelec

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Zajazd Wysoczański
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Kościelec)
Zrecenzowano 13 września 2019

Już dawno nie jadłam tak niesmacznego jedzenia, brak smaku w surowkach, ziemniaki okropne, kotlet słony.Szczerze nie polecam.

Dziękujemy, Madlena2828

Zrecenzowano 13 czerwca 2019

Nigdy nie wystawiam negatywnych opinii ale w tym wypadku nie wytrzymałam .Byłam tam przejazdem z rodziną i niestety jedzenie okropne. Wszyscy odchorowaliśmy ten rodzinny obiad .Zamówiony devolay suchy ,bez masła ,buraczki mdłe ,ziemniaki stare .Pani kelnerka nawet nie zareagowała jak grzecznie poinformowałam ją o fatalnym daniu na moim talerzu i pokazałam mięso .

Dziękujemy, Beata M
Zrecenzowano 12 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo nie polecam tego miejsca. Nigdy nie jedliśmy gorzej. Mięso słabej jakości utopione w starej fryturze. Surówki wstrętne. Ziemniaki względne. Cena kompletnie nie adekwatna do jakości. 40 zł za jeden obiad to stanowcza przesada.

1  Dziękujemy, 588alad
Zrecenzowano 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Nie polecam tego miejsca. Cena nie adekwatna do podawanych posiłków. Ceny z wysokiej półki, a potrawy jak z baru mlecznego, albo jeszcze gorzej.Okropne jedzenie. Jesteśmy bardzo rozczarowani wizytą w tym miejscu. Rachunek zabija. Poza tym danie dla wegetarianki, po uprzednim uprzedzeniu zostaje podane w jednym naczyniu razem z mięsem dla drugiej osoby.Dramat!!! Uciekajcie daleko!

Dziękujemy, 21patrycjap
Zrecenzowano 30 maja 2018

Zajazd położony bezpośrednio przy drodze krajowej numer 1. Restauracja urządzona jest w samolocie -IŁ -18. I to przyciąga wiele przejeżdżających. Co na miejscu: w środku bardzo gorąco, wręcz zaduch. Czuć wilgoć . Zaserwowane dania- w przypadku naszej grupy- żurek i flaki-po pierwsze zimne,po drugie słabo przyprawione. Ilość pieczywa do 7 porcji wręcz żenująca. Dziwne podejście personelu- na zwróconą uwagę dotyczącą temperatury posiłku obsługa nie zdobyła się nawet na słowo "przepraszam". Wokół samolotu atrakcyjny ogródek mogący stanowić atrakcję dla dzieci przy spożywaniu posiłku. Ocena słabo dostateczna. Ceny przystępne.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Wojtek3691

Zajazd Wysoczański — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bogusławice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Zajazd Wysoczański? Podziel się wrażeniami!