Stare Czarnowo

“Jedzenie pyszne”
Karczma Biały Bawół — recenzja

Karczma Biały Bawół
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w 8 osób. Każdy zamówił coś innego I każdemu bardzo smakowało. Siedzieliśmy na zewnątrz, ale w środku też jest klimacik
Ceny normalne.
Polecam

Dziękujemy, alina19791229

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Przyjechaliśmy do restauracji Biały Bawół w sobotnie popołunie prosto z trasy aby zjeść obiad. Restauracja miła, cicha i spokojna, pięknie położona, kelnerka bardzo szybko do nas podeszła oraz szybko wróciła przyjąć zamówienie. Jedzenie otrzymaliśmy dość szybko, maksymalnie po 20 minutach. Naleśniki z nutellą, bitą śmietaną i polewą znakomite. Przystawki z menu Magdy Gessler również - polecam tatara ze śledzia, kanapkę ze śledziem oraz ziemniaka z gzikiem, który uratował sytuację gdyż dania zamówione dla naszego syna niestety nie spełniły oczekiwań.

Niestety pozostałe dania pozostawiły niesmak - rosół zupełnie nie w nasz gust, za ostry oraz podany ze zbyt dużymi kawałkami mięsa. Ogólnie niezły ale dla dorosłego, nie dla dziecka. Placki ziemniaczane z sosem - zjadliwe, ale nie na nasz gust - ciężkie i niechrupkie, sos mdły i nieodpowiednio doprawiony, brakowało śmietany. Pierogi ruskie podobnie - za ostre, farsz miał za mało sera a za dużo ziemniaków, ciężkie i ogólnie nie smaczne. Może tak własnie gotują w regionie, ale nam to do gustu nie przypadło.

Generalnie nie było źle, porcje były duże, jedzenie gorące, można sie było najeść i tragicznie drogo nie było.

1  Dziękujemy, MPKmartink
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce na obiad i kolację, super obsługa, ciche miejsce, stoliki na tarasie. Najważniejsze, jedzenie bardzo dobre! Rosół super dobry, duża porcja! Sandacz mega! Mega dobry i mega duży! Są dania dla dzieci. Duży wybór herbat. Restauracja perełka!

Dziękujemy, broda82
Zrecenzowano 3 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy pierwszy raz w Białym Bawole w czerwcu zeszłego roku, na krótko po kuchennych rewolucjach. Jedzenie wtedy było w porządku, natomiast obsługa dawała wiele do życzenia, widoczny brak organizacji. Myśleliśmy, że to kwestia czasu i ekipa na pewno się wprawi we wszystko i będzie super. Jednak po wizycie w poprzedni weekend jesteśmy bardzo zawiedzeni. Jedzenie nie dobre, wątróbka nie należała do najświeższych,tak samo polędwica rozgotowana w gęstym sosie, niektóre kluski slaskie niedogotowane-lub po prostu nie podgrzane. Każdy dostał jedzenie w innym czasie, po poproszeniu rachunku połowa talerzy została zabrania a połowa nadal stała na stole dopóki nie wyszliśmy. Brakuje profesjonalizmu, i wprawy załogi kelnerskiej, ceny nie należą do najniższych. Już nie wspominając o smrodzie spalonego tłuszczu, który czuć na kurtkach przez następny dzień. Wielka szkoda.

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, 167kaja
Zrecenzowano 9 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Drugie dania :pstrag, stek, pierś i placki bardzo dobre. Efekt zepsuty przez rosol który był chłodny i ewidentnie doprawiony maggi.....

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, tomaszc765

Byłeś(-aś) w Karczma Biały Bawół? Podziel się wrażeniami!