Otwarte dzisiaj: Zamknięte
Wyskokowe miejsce!

Kto chce poczuć trochę dreszczyku emocji powinien stanąć na krawędzi! Chwila prawdziwego bezwładu... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
nana o
Najlepsze przeżycie !

Najlepsze przeżycie, najlepsi ludzie, najwięcej adrenaliny! Polecam serdecznie KAŻDEMU! Ten skok to... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
Wiktoria W

Świetna energia i super atrakcja :) adrenaliny moc - mega sprawna obsługa z fachowym podejściem dodająca otuchy w chwili zwątpienia nad krawędzią :)

Dziękujemy, Pauline J

Wspaniałe doznanie, dobra zajawka na kontynuację. Obsługa przyjazna- u góry instruktor bardzo pomocny, cały czas mówi do ciebie. Później już tylko sama przyjemność. Dzięki pozdrawiam.

Dziękujemy, BM4rek
Zrecenzowano: 8 września 2019

Polecam wszystkim niesamowicie! Cała obsługa miła, przyjazna i fantastycznie rozluźniają atmosferę przed skokiem. Nigdy się tak nie bawiłem

Dziękujemy, Oskar O
Zrecenzowano: 2 września 2019

Jeśli nie boisz się wysokości, a zwiedzanie starych kościołów to nie twój klimat to jest atrakcja dla Ciebie. Jeśli chodzi o "ekstremalność" skoku to jest obecnie mój numer 1 (Rollercoastery w Energylandii to niższa liga).
Wiem że na pewno będę chciał to powtórzyć :D. Skakała ze mną bardzo przerażona osoba i po pół godziny od skoku powiedziała że to rewelacyjne przeżycie i z chęcią zrobiła by to jeszcze raz. Świetny widok ze szczytu 100 metrowego komina. Cała ekipa obsługująca jest rewelacyjna (tony humoru), lecz również wzbudzali uczucie pewności przed skokiem. Nie chcę dokładnie opisywać wszystkich przeżyć związanych ze skokiem, oraz czynności przed i po, tak aby nie psuć frajdy :F Jeśli czytasz moją recenzję i spełniasz wymóg w pierwszym zdaniu to dokładnie teraz kupujesz skok :P
Pozdrawiam, zadowolony skoczek :D

Dziękujemy, zadowolony_skoczek
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Mega ekipa, pełen profesjonalizm i bezpieczeństwo, co w połączeniu daje masę rajdy i wspomnienia na całe życie! Dzięki! <3

Dziękujemy, Bartek K