Otwarte dzisiaj: Zamknięte
Wyskokowe miejsce!

Kto chce poczuć trochę dreszczyku emocji powinien stanąć na krawędzi! Chwila prawdziwego bezwładu... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
nana o
Najlepsze przeżycie !

Najlepsze przeżycie, najlepsi ludzie, najwięcej adrenaliny! Polecam serdecznie KAŻDEMU! Ten skok to... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
Wiktoria W

Zrecenzowano: 2 września 2019

Jeśli nie boisz się wysokości, a zwiedzanie starych kościołów to nie twój klimat to jest atrakcja dla Ciebie. Jeśli chodzi o "ekstremalność" skoku to jest obecnie mój numer 1 (Rollercoastery w Energylandii to niższa liga).
Wiem że na pewno będę chciał to powtórzyć :D. Skakała ze mną bardzo przerażona osoba i po pół godziny od skoku powiedziała że to rewelacyjne przeżycie i z chęcią zrobiła by to jeszcze raz. Świetny widok ze szczytu 100 metrowego komina. Cała ekipa obsługująca jest rewelacyjna (tony humoru), lecz również wzbudzali uczucie pewności przed skokiem. Nie chcę dokładnie opisywać wszystkich przeżyć związanych ze skokiem, oraz czynności przed i po, tak aby nie psuć frajdy :F Jeśli czytasz moją recenzję i spełniasz wymóg w pierwszym zdaniu to dokładnie teraz kupujesz skok :P
Pozdrawiam, zadowolony skoczek :D

Dziękujemy, zadowolony_skoczek
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Mega ekipa, pełen profesjonalizm i bezpieczeństwo, co w połączeniu daje masę rajdy i wspomnienia na całe życie! Dzięki! <3

Dziękujemy, Bartek K
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Zajeżdżasz na miejsce widzisz komin i masz wątpliwości lecz po przekroczeniu bramy zajmuje się tobą super ekipa która sprawi, że wszystkie niepewności odchodzą w zapomnienie :D Wjeżdżasz na górę komina z pozytywnym nastawieniem i widzisz ten otaczający nas piękny widok. A sam skok ... BAJKA !!! tego nie da się opisać, to trzeba przeżyć ;) Polecam.

Dziękujemy, Red_2804
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepszy lot ever. Obsługa na najwyższym poziomie, pomaga pokonać własne słabości. Widoki z komina zapieraja dech w piersiach.

Dziękujemy, Guzik69
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mega przeżycie, zajefajni ludzie widoki jak marzenie na nasze piękne Karkonosze. Polecam i do zobaczenia wkrótce

Dziękujemy, 5dariab