Otwarte dzisiaj: Zamknięte
Wyskokowe miejsce!

Kto chce poczuć trochę dreszczyku emocji powinien stanąć na krawędzi! Chwila prawdziwego bezwładu... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 6 dni temu
nana o
Najlepsze przeżycie !

Najlepsze przeżycie, najlepsi ludzie, najwięcej adrenaliny! Polecam serdecznie KAŻDEMU! Ten skok to... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Wiktoria W

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Mega ekipa, pełen profesjonalizm i bezpieczeństwo, co w połączeniu daje masę rajdy i wspomnienia na całe życie! Dzięki! <3

Dziękujemy, Bartek K
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Zajeżdżasz na miejsce widzisz komin i masz wątpliwości lecz po przekroczeniu bramy zajmuje się tobą super ekipa która sprawi, że wszystkie niepewności odchodzą w zapomnienie :D Wjeżdżasz na górę komina z pozytywnym nastawieniem i widzisz ten otaczający nas piękny widok. A sam skok ... BAJKA !!! tego nie da się opisać, to trzeba przeżyć ;) Polecam.

Dziękujemy, Red_2804
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepszy lot ever. Obsługa na najwyższym poziomie, pomaga pokonać własne słabości. Widoki z komina zapieraja dech w piersiach.

Dziękujemy, Guzik69
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mega przeżycie, zajefajni ludzie widoki jak marzenie na nasze piękne Karkonosze. Polecam i do zobaczenia wkrótce

Dziękujemy, 5dariab
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Komin - widoczny z daleka, już w trakcie zbliżania się do niego wzbudza respekt i zaczyna budzić w nas wątpliwości, czy na pewno tego chcemy, od razu w tym miejscu powiem, że... chcemy! :) Cztery platformy do skoków w cztery strony świata, zamocowane na szczycie komina sprawiają, że całość wygląda bardzo futurystycznie i ciekawie. Będąc pod kominem, patrząc na jego czubek, można dostać zawrotów głowy, ale z każdą minutą człowiek się stopniowo oswaja z jego rozmiarami (oczywiście będąc na dole).
Okolica malownicza, pagórki, lasy, łąki, a wszystko "w cieniu" masywnych grzbietów Karkonoszy z niepodzielnie królującą Śnieżką, którą po skoku z komina można sobie zdobyć. :) Aaaa, jest też złomowisko pod kominem, z ostrymi kawałkami pordzewiałych metali, jeśli nam się poszczęści, to będziemy spadać nad nim, co jeszcze doda ciut adrenaliny. :D
Na miejscu wyluzowana, profesjonalna ekipa, leżaczki do podziwiania skoczków i kibelek, coby trochę "odciążyć karabińczyki" w czasie wybierania liny. :D Wjazd na górę odbywa się wewnątrz czarnego jak smoła komina z pomocą wciągarki, do której przypinani jesteśmy poprzez uprząż, nogi wiszą nam swobodnie. Wciąganie jest dość szybkie (jak liczyłem ok. 3 m/s). Zdarzają się delikatne "tąpnięcia", co stanowi dodatkową atrakcję. Na szczycie czekają na nas uśmiechnięci od ucha do ucha, roztańczeni pracownicy, gra sielankowa muzyczka i wieje porywisty wiaterek. Stamtąd możemy napawać się widokami malowniczej krainy. W tym miejscu zaledwie kilka kroków dzieli nas od swobodnego, trwającego kilka sekund, spadku... :) Ciąg dalszy tej opowieści czeka na Was w Kostrzycy k. Karpacza! Do dzieła! :)

Dziękujemy, Spragniony