“Wyśmienita”
Smażalnia Pluski — recenzja

Smażalnia Pluski
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Pluski)
Opis: smażalnia pluski - smaczne, pozytywne i uśmiechnięte miejsce w sercu warmii wszystko wokół ryby... przyrządzamy ryby smażone(sandacz,okoń,pstrąg,szczupak, sielawa,lin,węgorz,łosoś),zupy,galarety,sałatki,surówki
Zrecenzowano 4 września 2019

Ryba, zupy, surówki wszystko świeże i pyszne. Polecam całym sercem i żołądkiem. Warto tam wejść i coś przekąsić. Wojciech

Dziękujemy, Wojciech R

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Sandacz bardzo bardzo, ale to bardzo dobry!
Ciężko znaleźć w okolicy 100km równie dobre miejsce z tak smaczna ryba.

Już kiedyś rybka była tutaj smaczna, odkad knajpę przejęli nowi właściciele jest o niebo lepiej. Byliśmy pare razy, będziemy wracać i w zasadzie to już przestałem szukać innych smażalni, ciężko lepiej trafic :)

Knajpa która trzeba koniecznie wręcz przymusowo odwiedzić będąc w okolicy Olsztyna

Dziękujemy, p1-pl
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejne miejsce na naszej trasie kulinariów warmińskich. Jedzenie poprawne. Zarówno rosół z rybą jak i pomidorowa z rybami. Podobnie godna porcja sandacza, Luna i okonia. Jedynie się śmietanowy trochę słodki ( może od cebuli?) I trochę bury. Jedzenie podane na plastikowych, styropianowych tackach. Warunki estetyczne samego lokalu bliżej baru niż restauracji. Ale obsługa bardzo miła,. Widok z tarasu rekompensuje prostotę samego obiektu. Za obiad dla dwóch osób ( zupy, ryby z frytkami i napoje) zapłaciliśmy nieco ponad 70 zł. Warto wrzucić napiwek do puszki na barze. Pracują tam mili, wyluzowani ludzie. Fajnie.

Dziękujemy, 808marekd
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Serdeczna, uśmiechnięta obsługa, szybko jak na szczyt sezonu zrealizowane zamówienie; swieżutkie ryby prosto z patelni BEZ zapachu palonej frytury. Stoły na tarasie z widokiem na jezioro, w środku też przyjemnie. Ceny bardzo przyzwoite, jedzenie bardzo dobre. Jadłam rosół z rybą-pycha, a często próbuję zup rybnych; i gołąbki z rybą-polecam. Polecam wszystkim!

Dziękujemy, malcisz
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre dania rybne oraz surówki.
Ryby smażone, zupy rybne, śledzie w oleju oraz śmietanie, sałatki śledziowe, gołąbki rybne.
Przepyszne ogórki małosolne kiszone na miejscu.

Dziękujemy, AgnieszkaN730

Smażalnia Pluski — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Stawiguda, Warmińsko-Mazurskie
Olsztynek, Warmińsko-Mazurskie

Siła, Warmińsko-Mazurskie
Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Smażalnia Pluski? Podziel się wrażeniami!