Punta Cana

Hotel Riu Republica to wspaniałe miejsce. Cały personel jest przyjazny i otwarty na ludzi. Najlepszym barmanem jest Samuel zawsze uśmiechnięty i chętnie służy pomocą robi najlepszą kawę i drinki .

Dziękujemy, Monika R
Zrecenzowano: 16 września 2019

Hotel super, bardzo ladny nowoczesny resort. jedzenie i drinki pyszne, a Ariel jest najlepszym kelnerem w resorcie ;) ogólnie polecamy każdemu na wypoczynek , piekna plaża ocean niczego nie brakuje ;)

Dziękujemy, Joanna N
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Hotel jest bardzo duży i podzielony na dwie części. Można powiedzieć, że jedna jest bardziej imprezowa, gdzie np. są organizowane imprezy w basenie - jest to część dalej plaży i część bliżej plaży, gdzie takie imprezy się nie odbywają. Hotel z racji tego, że jest to dość imprezowy hotel to raczej polecam go ludziom młodym.
Super wyżywienie! Jest kilka restauracji tematycznych oraz bardzo duży wybór dań w restauracji głównej. Jak czytam, że ktoś narzeka na monotonne jedzenie to śmiać mi się chce i ciekaw jestem ile dań je codziennie w domu na śniadanie. Założę się, że codziennie ma jajecznicę albo kanapki. Z racji wykonywanej pracy, miałem okazję mieszkać w wielu różnych hotelach w różnych miejscach i akurat kuchnia to coś do czego tutaj w ogóle nie można się przyczepić.
To samo obsługa, naprawdę dają radę, jak na taką ilość gości. Byłem w innych hotelu w Dominikanie to przez 7 dni ani razu nie doczekałem się na kawę do śniadania. Tutaj jak się tylko usiadło do stolika to już był kelner z kawą.
Dostępność alkoholi bardzo duża i przez 24h na dobę. Nawet alkohole premium. Bardzo ładna i szeroka plaża, gdzie leżaki i parasole oczywiście są wliczone w cenę.
Pokoje też całkiem ładne, czyste i codziennie sprzątane.

Wskazówka dotycząca pokoi: W pokojach przy zjeżdżalniach są organizowane imprezy w basenach i jest głośniej ale te imprezy i tak kończą się max. o północy.
1  Dziękujemy, michalllllll06
Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Płacisz za All Inclusive a obsługa ma to wszystko w ... W restauracji na śniadaniu jakiś "pan" z obsługi podchodząc pyta się czy mamy jakiś problem (tonu i gestów przy tym proszę się domyśleć ) czekaliśmy na kawę i herbatę. Jedyny bar w którym barmani byli OK to przy plaży w inny jak się podchodzi to obserwują czy masz dolary w ręku jak nie to nie oczekuj uśmiechu lub miłej obsługi, a nawet może cię nie obsłużyć tak my mieliśmy, byliśmy z rana na drinka żona wzięła jednego w miarę spoko podeszła po drugiego wraca i mówi że jest coś nie tak barman ją obsłużył z wielką łaską, przyszliśmy po południu i już nie zostaliśmy obsłużeni wszyscy przy barze dostali drinki a mojej żonie zaśmiał się w twarz i się odwrócił, szepną coś dziewczynie która też podawał drinki po 5 minutach żona odeszła od baru i wyszliśmy (Sport bar). W innych barach jeśli nie dasz to też możesz trochę poczekać na drinka po prostu udają że coś robią i cię nie widzą. Jeśli chcesz posiedzieć w barze przy drinku to nie zapomnij wziąć ze sobą dolarów na napiwki bo możesz się nie napić za dużo. Ogólnie plaża piękna wycieczka na Saona super jeśli chodzi o wyspę ( nie polecam brać wycieczki z pewnym biurze i nie chodzi tu o organizujące wczasy 70% się nie zgadza z tym co piszą na stronie a nawet może się nie odbyć, wielka loteria ) i to by było na tyle. Nie licz na to że to co widzisz na YT zobaczysz tam bo to wszystko zmienia się w interwale tygodniowym lub dwu więc jest duże prawdopodobieństwo że nie trafisz na te atrakcje które oglądałeś i na nie liczysz. Nie polecam.

Dziękujemy, 1234tomek
Zrecenzowano: 16 lipca 2019

Wakacje w tym hotelu spedzilismy w 8 osòb,hotel adults only co jest dużym plusem.
Obiekt bardzo duży z kilkoma basenami,pyszne jedzenie i non stop impreza
Cały czas coś się dzieje
Hotel raczej dla młodych ludzi...
Piękna plaża xaraz przy hotelu.
Hotel bardzo nowoczesny,troche mało karaibski w porôwnaniu do innych hoteli w ktôrych byłam ale I tak polecam

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Haniagigi81