Grand Bahia Principe Turquesa
Occidental Caribe(Punta Cana)(Świetna cena!)
248 USD
Expedia.com
  • Śniadanie w cenie
Zoetry Agua Punta Cana(Punta Cana)(Świetna cena!)
516 USD
412 USD
293 USD
240 USD
Booking.com
215 USD
  • Śniadanie w cenie
Paradisus Punta Cana Resort(Punta Cana)(Świetna cena!)
342 USD
Expedia.com
  • Śniadanie w cenie
Four Points by Sheraton Puntacana Village(Punta Cana)(Świetna cena!)
279 USD
Fourpoints.com
  • Bezpłatny parking
Dreams Palm Beach Punta Cana(Punta Cana)(Świetna cena!)
335 USD
  • Śniadanie w cenie
The Reserve at Paradisus Palma Real(Punta Cana)(Świetna cena!)
468 USD
Booking.com
  • Bezpłatny parking
Catalonia Royal Bavaro(Punta Cana)(Świetna cena!)
572 USD
Orbitz.com
Zrecenzowano 6 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Jeżeli wybieracie się na Punta Cana to ten hotel powinien spełnić Wasze oczekiwania. Jedzenie rewelacyjne, jedyne zastrzeżenie można mieć do pizzy. Tak słabej chyba jeszcze nie jadłem. Pozostałe aspekty bez zarzutu. Ogromny wybór, do tego na każdy tydzień pobytu 3 restauracje a'la carte. Na plaży cały czas otwarty snack bar. Ponieważ miałem okazję być tydzień w tym hotelu i drugi w innym ViK Blanca Arena to mam bezpośrednie porównanie. Niby tylko jedna gwiazdka i świetne opinie ViK w internecie, ale jest między nimi przepaść. Warto o tym pamiętać bo różnice cenowe są niewielkie. Jedyną wadą Gran Bahia jest jej rozmiar, ogromna, na plażę daleko. Co prawda są te dowożące meleksy, ale jak ktoś woli kameralny hotel albo z duży ale z szybkim dostępem do plaży to należy szukać innego. Myślę że dobrą alternatywą może być Grand Palladium ( byłem kilka lat temu). Z minusów Gran Bahia wskazałbym jeszcze fatalny poziom wieczornych animacji w lobby, głośno, na żenująco niskim poziomie. Aż zaskakujące. Nie ma szans żeby spokojnie posiedzieć sobie w lobby. Troszkę lepiej było w części Bavaro, ale tylko dlatego że jest ogromne lobby i jest troszkę ciszej, ale poziom ten sam. Dla dzieci do 150 cm jest Water Park, do tego mini golf, oczywiście w cenie. Z minusów można jeszcze dodać obowiązkową rezerwację leżaków o 7 rano, słabe, a przecież można tym skutecznie zarządzić, byłem już w hotelach gdzie ten problem nie obowiązywał, ale wymaga to troszkę pracy za strony hotelu. Na plus czystość plaży. Cały dzień, na bieżąco sprzątane wodorosty.
Kończąc należy pamiętać iż hotele na Punta Cana mają już swoje lata, to widać, ale najważniejsze aby było czysto i ten hotel to gwarantuje.
Kupując wycieczkę warto rozważyć niemieckie biura podróży. Można to zrobić przez polskich pośredników, także z wylotem z Polski. Jak kupiłem osobno bilety a poprzez niemieckie biura, ( oczywiście przez polskich pośredników) kupiłem hotele. Dzięki temu można np. zmienić po tygodniu hotel na inny ( fajna odmiana ) , a na pewno zaoszczędzić nawet kilkanaście tysięcy złotych na czteroosobowej rodzinie. W moim przypadku hotele załatwiał mi Rudolfreisen z Warszawy. Jak wspomniałem bilety kupiłem sobie w promocji w Condor, a transfer przez internet zarezerwowałem w Dominicanplus( płatność gotówką, także bez ryzyka). Przemyślcie taką opcję.

Data pobytu: luty 2018, podróż z rodziną
3  Dziękujemy, Bartosz K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Online Reputati... C, Customer Service, Grand Bahia Principe TurquesaOdpowiedź udzielona 7 lutego 2018

Dear Guest,

Thank you for comments, is a pleasure to know that we exceed your expectations during your week with us. We are happy to know that our offer gastronomic you liked very much, the snack bar on the beach, and clean beach.

We want to welcome you once again in this tropical paradise named Bahia Principe Hotels & Resorts, all-inclusive hotels for your holidays in the Dominican Republic.

Kind regards,

Luz Caraballo

Zrecenzowano 31 stycznia 2018

Olbrzymi kompleks hotelowy... ach.... Dojazd do plazy melexem 3 minuty, spacerkiem 15-20 minut ...plaża przecudna, codziennie odbywają się na niej animacje dla dzieci, jak i dorosłych Ok godz 10 rozpoczyna się pilates dla plażowiczów, następnie uczą tańczyć, muzyka gra praktycznie cały czas , za plaża znajduje się basen i restauracja, wiec nie trzeba wracać specjalnie na obiad do „siebie”. Pokoje w porządku codziennie wymieniają ręczniki (jest to ważne gdyż na Dominikanie jest inna wilgotność i nic nie schnie haha)i ogarniają pokój, lecz podłoga raczej nie jest myta... mnie to nie przeszkadzało bo nie chodzę boso. Restauracja bardzo bogata, fakt powtarzają się potrawy, ale czy to coś złego przy codziennym wyborze Ok 20 dań ... chyba nie haha... przepyszne owoce które smakują zupełnie inaczej niż w Polsce. Personel również bardzo pomocny. Owszem może oczekują od Ciebie dolara, ale widząc prawdziwa Dominikanę i znając ich zarobki nie jest mi żal dać 3 zł napiwku...
Dla mnie jedyny minus... brak darmowego internetu na terenie całego ośrodka, dostępne tylko w lobby, lub po wykupieniu pakietu premium za 60$... wiem ze na wakacjach się wypoczywa, ale byłoby łatwiej porozumieć się z personelem, który nie zna angielskiego.

Wskazówka dotycząca pokojów: Mieszkaliśmy w „bloku” 47 mieliśmy ciszę i spokój, blok ma 3 kondygnacje bez windy... moim zdaniem najlepiej wziąć druga.
Data pobytu: styczeń 2018, podróż z rodziną
Dziękujemy, Agnieszka G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Online Reputati... C, other, Grand Bahia Principe TurquesaOdpowiedź udzielona 1 lutego 2018

Dear Guest,

We thank you for taking the time of sharing your opinion with us which we will take in the highest consideration. It is a pleasure for all of us to hear that we could fulfill your expectations during your stay in our Grand Bahia Principe Turquesa and be assured that it is wonderful to know that you are considering coming back to our premises.

Looking forward to seeing you soon!

Best regards,

Victoria Balbuena

Zrecenzowano 5 września 2017

Hotel słaby jak na pięciogwiazdkowy. Ogólnie czysto, choć restauracja i jej czystość tragiczna a zapach w niej całkowicie odstraszał. Pokoje duże ale wyposażenie tragiczne (meble, materace - fuj, bielizna pościelowa i ręczniki tragefia) do tego pchły. Obsługa pozostawia wiele do życzenia, bez dolarów w dłoni udają, że Cię nie widzą. Tłumy ludzi, nagminne podkradanie ręczników i problemy ze znalezieniem miejsc na plaży i przy basenach, ciągła głośna latynoska muzyka w każdym miejscu. Plaża piękna i to jedyny plus tego miejsca.
Nie polecam, za kwoty jakie oferują nasi touroperatorzy!

• Data pobytu: lipiec 2017, podróż z rodziną
7  Dziękujemy, Magdalena0608
Odpowiedź menedżera:Odpowiedź udzielona 6 września 2017

Dear Guest,

We are really sorry for not being able to fulfill your expectations with our services. We thank you for taking the time of sharing your opinion with us which we will take in the highest consideration.

Always at your disposal,

Zrecenzowano 18 maja 2017

Hotel rewelacyjny - pod każdym względem. Forma All incl. bardzo urozmaicona - wybór restauracji, jedzenia, drinki wszystko bardzo dobre. Plaża ładna, szeroka, dużo palemek, może trochę sporo leżaków ale polecam lokalizację bliżej Baru Olas - jest tam dużo więcej przestrzeni a jeżeli z drugiej strony, my zawsze wybierając się na plaże wybieraliśmy ten rejon i było tam o wiele bardziej przestronnie. Odnośnie pojawiających się zarzutów, że cześć Turquesa jest słabsza od Punta Cana i Bavaro - ja osobiście nie widziałam różnicy pomiędzy basenami, barami itp. Plaża może była i najdalej ale za to będąc w części Punta Cana czy Bavaro można było trafić na pokój przy drodze, którą poruszały się meleksy - co mogło być nieco uciążliwe ze względu na hałas i zapach spalin. Poza tym jak już wspomniałam po całym terenie kompleksu jeździły meleksy, także nie było problemu żeby dostać się na plażę albo inny basen. Przy Turquesie była także osobna restauracja - także nie trzeba było daleko jeździć. Myślę, że biorąc pod uwagę cenę jak i to, że można korzystać z całego kompleksu (część Punta Cana i Bavaro) Turquesa była najlepszym wyborem.

Data pobytu: wrzesień 2016
3  Dziękujemy, magdab007
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AdrianaPeguero, Customer Service , Grand Bahia Principe TurquesaOdpowiedź udzielona 19 maja 2017

Dear Guest,

We thank you for taking the time of sharing your opinion with us which we will take in the highest consideration. We are very pleased you enjoyed the all-inclusive program.

We would like to have the opportunity to welcome you once again at our Grand Bahia Principe Turquesa Resort to experience the hospitality of our people, the quality of our services and facilities.

Best regards,

Zrecenzowano 25 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Ogromny kompleks, w którym jest wszystko co potrzebne do miłego spędzenia urlopu. Przepiekna plaża , duże pokoje , smaczne restauracje tematyczne, ciekawe animacje wieczorne. Dobre miejsce dla ludzi , którzy chcą poczuć magię karaibów. Darmowe wifi w lobby, które ku mojemu zaskoczeniu działało naprawde dobrze. Płatna opcja wifi na terenie całego kompleksu również bez zarzutu.

Tyle zalet. Minus, który został mi w głowie to śniadania. Według informacji przed przyjazdem goście moga korzystać z całego kompleksu za darmo. Niestety w praktyce klienci turquesy mają problem z jedzeniem śniadań poza swoją strefą. Nie byłoby to przeszkodą , gdyby jakość jedzenia oraz wybór był we wszystkich restauracjach taki sam. Niestety . Czasami uda się wejść do innej stołówki , jednak wymaga to bezsensownej dyskusji z personelem( a nie jadę na urlop, żeby wykłucać się o śniadanie). Kolejnym minusem to drinki robione w większości na syropach- alkohole i napoje all inclusive słabe. Mogą pojawić się problemy z wymianą ręcznika plażowego wieczorem- wtedy polecam próbować do skutku ( bo zależy to od chęci personelu). Duży haos przy pierwszej rejestracji gości. Bardzo problemowe karty do pokoi- polecam nosić przy sobie obie , ponieważ zdażyło się 4 razy wymienić kartę bezskutecznie.
Mentalność części obsługi kojarzyła mi się z Egiptem. Bez jednodolarówki można poczuć się lekceważonym.

Wyjazd ogólnie wspominamy dobrze

Data pobytu: luty 2017, podróż z ukochaną osobą
3  Dziękujemy, Chrystian M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AdrianaPeguero, Customer Service , Grand Bahia Principe TurquesaOdpowiedź udzielona 26 marca 2017

Dear Guest,

We would like to thank you for bringing to our attention your comments about your stay in our Hotel. It is through communications of this nature that our customers give us an opportunity to assess and evaluate our performance, as well as to ensure that we maintain and deliver the level of service expected from us.

Your observations regarding the food at buffet and drinks have been share with the General Manager of our Resort and we will give the proper attention.

Sincerely,