Punta Cana
Zrecenzowano: 13 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękny hotel, przyjemny, długi basen, bardzo ładnie zaaranżowany cały teren (dużo zieleni), fantastyczna, pomocna, uśmiechnięta obsługa. Pyszne jedzenie w każdej z restauracji. Ciekawe animacje przez cały dzień. Miejsce, do którego bardzo chętnie bym wróciła. Pokoje dość małe, ale tez niewiele czasu się tam spędzało

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, beatas42
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Wenny S, eConcierge, Dreams Punta Cana Resort & SpaOdpowiedź udzielona 15 kwietnia 2019

Szanowny beatas42,

Pozdrowienia z Dreams Punta Cana Resort & Spa.

Dziękujemy za wybranie nas. To była przyjemność być gospodarze, i cieszymy się, że trzeba było bardzo pozytywne doświadczenie. Twoja opinia jest dla nas ważna. Cieszymy się na spotkanie z Państwem wkrótce.

Gorące pozdrowienia,

Dreams Punta Cana Resort & Spa

Zrecenzowano: 19 stycznia 2019

Dreams Punta Cana to jet moje ulubione miejsce na świecie....... Teraz to była już druga moja wizyta...... Tym razem jestem tak samo jestem zachwycona jak poprzednio!!!!!!!!! Wszystko jest tutaj perfekcyjne,doskonałe.....

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Agata L
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Wenny S, eConcierge, Dreams Punta Cana Resort & SpaOdpowiedź udzielona 22 stycznia 2019

Drogi Agata L,

Dziękujemy za wybranie naszego hotelu. Staramy się zapewnić naszym gościom najlepsze doświadczenia i doceniamy ich opinie.

Z poważaniem,

Dreams Punta Cana Resort & Spa

Zrecenzowano: 7 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepszy hotel w jakim dotychczas spedzalam wakacje. Wspaniałe miejsce z wspaniałymi ludźmi. Każdy członek ekipy traktuje gości jak członków rodziny. Miła i przyjazna atmosfera. Obiekt przeznaczony zarówno dla dzieci, młodych jak i seniorów. Szczerze polecam!!!

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Passport494091
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Wenny S, eConcierge, Dreams Punta Cana Resort & SpaOdpowiedź udzielona 10 stycznia 2019

Lieber Passport494091,

Vielen Dank für Ihre Flitterwochen im Dreams Punta Cana Resort & Spa und für Ihre ausführliche Bewertung. Wir freuen uns bestätigen zu können, dass Sie eine tolle Zeit hier verbracht haben und waren sehr zufrieden mit unseren Einrichtungen, der Auswahl an Speisen und dem freundlichen Personal, Willy. Wir freuen uns über Ihre Empfehlung und freuen uns auf ein baldiges Wiedersehen.

Herzliche Grüße,

Dreams Punta cana Resorts & Spa

Zrecenzowano: 6 lutego 2018

Urlop w tym hotelu uważam za udany. Hotel przyjemny, czysty, cudowne otoczenie - mnóstwo zieleni, basen genialnie "pozakręcany" dzięki czemu nie było tłoku i poczucia ścisku, na całej długości jest płytki (ok 110 cm) co jest idealne dla pociech. Pokoje czyste, łazienka ok (jak to w kilkuletnich hotelach). Plaża szeroka, dużo palm, więc nie ma problemu ze znalezieniem cienia, nie wiem skąd negatywne opinie w niektórych komentarzach. Co do zastrzeżeń to monotonne jedzenie (dobre, ale praktycznie codziennie to samo) oraz "restauracja tratorria" - tego czegoś nie można nawet nazwać barem. Brakowało tak naprawdę prawdziwej restauracji przy plaży żeby zjeść spokojnie lunch (oceana była tylko dla "membersów" za 70 usd/pokój/noc).

Wskazówka dotycząca pokoi: Budynki 1-5 położone bezpośrednio przy basenie, część pokoi na parterze ma własne "ogródki" z leżakami
Termin pobytu: styczeń 2018
1  Dziękujemy, Ewax
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Wenny S, eConcierge, Dreams Punta Cana Resort & SpaOdpowiedź udzielona 7 lutego 2018

Drogi Ewax,

Dziękujemy za wybranie Dreams Punta Cana Resorts & Spa i przesłanie nam opinii. Cieszymy się, że cieszymy się z naszego pięknego hotelu i restauracji oraz szerokiej gamy dań do wyboru z karty. Nasze piękne tereny i dominikański posiłek i nasz wspaniały personel, szczególnie te wymienione. Dziękujemy za polecenie naszego ośrodka. Nie możemy się doczekać, aby powitać Cię wkrótce.

Gorące pozdrowienia,

Wenny Sánchez
Dreams Punta Cana Resorts & Spa

Zrecenzowano: 25 listopada 2017

Super hotel z wieloma atrakcjami.Sympatyczna i bardzo pomocna obsługa!!!Na pewno tam wrócimy!Sandy and Very Happy is THE BEST !!!Jedzenie doskonałe,ogromny wybór.Wiele atrakcji w hotelu jak i poza nim.

Termin pobytu: listopad 2017
Dziękujemy, Robert L
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Wenny S, eConcierge, Dreams Punta Cana Resort & SpaOdpowiedź udzielona 29 listopada 2017

Lieber Robert L,

Vielen Dank, dass Sie bei uns bleiben und uns Ihre Bewertung mitteilen. Wir freuen uns sehr, dass Sie eine tolle Zeit bei uns verbracht haben und sehr zufrieden waren mit den von den Animateuren, insbesondere Sandy, gestellten. Wir freuen uns darauf, Sie bald wieder zu begrüßen.

Herzliche Grüße,

Dreams Punta cana Resorts & Spa